Mediatel - firemný online marketing

Stavte na profesionálne a efektívne čistenie kanalizácie

- 14. júla 2021
ilustrácia - web

Zabezpečíme rýchle a precízne čistenie kanalizácie v Trenčíne. Upchaté potrubia a odtoky už nebudú vaším problémom. Poskytujeme aj lokalizáciu a trasovanie potrubia. Prepcháme a vyčistíme kanalizačné potrubie akéhokoľvek typu a priemeru. Samozrejme, že na čistenie poskytujeme aj záruku.

Po čistení kanalizácie bude vaše potrubie ako nové

Trápi vás nepríjemný zápach z potrubia? Neodteká voda z umývadla, toalety, kuchynského drezu, vane, sprchovacieho kúta, bidetu či výlevky plynulo a rýchlo? Je čas zavolať odborníkov na profesionálne a efektívne čistenie kanalizácie a upchatých odpadových rúr. Patríme k špecialistom na krtkovanie a čistenie odpadov v Trenčíne, ako aj na monitoring a trasovanie potrubia. Disponujeme potrebným vybavením a zariadením. Napríklad elektromechanické čistenie odtokových potrubí realizujeme pomocou oceľových špirál a nadstavcov. K najefektívnejším riešeniam patrí vysokotlakové čistenie kanalizácie, ktoré zaručí, že vaše potrubie bude ako nové. Taktiež máme prvotriedne prístroje na elektromechanické krtkovanie, ktoré sú dostatočné malé, aby sa zmestili do stiesnených priestorov, avšak mimoriadne výkonné aj pre výrazne upchaté odpady. Ak vás zaťažujú opakované problémy s kanalizáciou či potrubím, určite odporúčame monitoring, vďaka ktorému presne odhalíme problém a navrhneme najvhodnejší spôsob opravy.

čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie spoľahlivo a rýchlo

Aby ste sa vyhli nepotrebným a nákladným výkopovým prácam, tak sme medzi naše služby pridali aj trasovanie a lokalizáciu odpadového potrubia. Ide o účinný a moderný spôsob jeho zistenia a presného uloženia. Čiže žiadne zbytočne rozkopané dvory, záhrady, trávniky či nebodaj chodníky alebo príjazdové cesty v prípade, ak potrebujete dopojiť, vyčistiť či opraviť potrubie. Poradíme si s usadeninami a prekážkami rôzneho druhu (kal, tuk, mastnota, vlasy, zvieracia srsť, močový a vodný kameň, zvyšky jedál a pod.). Zakladáme si na ústretovom prístupe, flexibilite a dôslednej práci za rozumné ceny. Pôsobíme najmä v Novom Meste nad Váhom, Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou, Myjave, Piešťanoch, Ilave, Dubnici, Púchove, Hlohovci, Leopoldove, Prievidzi, Topoľčanoch, Partizánskom a Považskej Bystrici. Všetky výjazdy ku klientom sa usilujeme realizovať v čo najrýchlejšom termíne. Skúsený tím z Krtkovanie-sluzby.sk vám nielen pomôže s čistením kanalizácie a upchatými odtokmi, ale zároveň aj poradí, aby sa vzniknutý problém už nezopakoval. Nezabúdajte, že pravidelne udržiavané potrubie a čistenie kanalizácie prispieva k plynulému fungovaniu domácnosti i firmy, ako aj k predĺženiu životnosti jednotlivých odtokov.

Mohlo by vás zaujímať