Mediatel - firemný online marketing

Stavte na eleganciu a funkčnosť, stavte na betónové oplotenia

- 14. marca 2023
ilustrácia - web

Moderné betónové oplotenia, ktoré sú dokonalou kombináciou praktickosti a dizajnovosti vám navrhnú a vyrobia skúsení odborníci z Power Beton. Garantujeme kvalitu materiálov aj precíznu montáž. Naším cieľom je, aby vám betónový plot výborne poslúžil mnoho rokov.

betónové oplotenia

Betónové oplotenia spoľahlivo odolajú zubu času

Betónové oplotenia patria dnes – podobne ako aj v minulosti – k najobľúbenejším typom plotom. Dôvody sú logické. Betónové oplotenia eliminujú hluk a poskytujú želané súkromie. Taktiež sú stabilné a trváce, k čomu zaiste napomáhajú kvalitné materiály aj odborná montáž, o ktorú sa postaráme. Betónové oplotenia zároveň odolajú vetru, dažďu, slnečným lúčom, mrazu i krúpam. Rozhodne sa nerozsypú po prvej zime. Betón totiž spoľahlivo odolá zubu času. To znamená, že betónové oplotenia budú plniť svoju úlohu aj desiatky rokov. Sme presvedčení, že betónové oplotenia sa budú perfektne vynímať pri vašej nehnuteľnosti. Ohraničia pozemok a podčiarknu estetickosť exteriéru.

Čo ešte hovorí v prospech betónových oplotení

Betónové oplotenia navrhujeme na mieru. Klienti rozhodujú o ich tvare i farbe, my zabezpečujeme odborný návrh a finálne stvárnenie s dôrazom na praktickú aj dizajnovú hodnotu. Betónové oplotenia vyrábame z vibroliateho betónu, vďaka ktorému sú ploty pevnejšie a trvácnejšie. Navyše, naše betónové oplotenia vystužujeme betonárskou oceľou (hrúbka 6 a 8 mm). Okrem výroby zabezpečíme aj montáž, aby betónové oplotenia čo najdlhšie slúžili svojmu účelu. Dodáme, že naše betónové oplotenia spĺňajú normu STN EN 12839. To je potvrdením, že oplotenie od Power Beton dosahuje najvyššiu úroveň kvality.

Nie sme experti iba na betónové oplotenia a ploty, ale aj na pomníky, dlažby, záhrady na kľúč  a betónové stavby.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať