Mediatel - firemný online marketing

Spoznajte tepelné čerpadlo vzduch – voda a jeho výhody

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

Vedeli ste, že tepelné čerpadlo vzduch – voda je vhodné takmer pre každú stavbu? Ide o ekonomicky a zároveň ekologicky výhodné riešenie, keďže v porovnaní s inými konvenčnými systémami má výrazne nižšie emisie CO2. Vykurovanie tepelným čerpadlom od Provectus je perfektný spôsob, ako ušetriť.

Tepelné čerpadlo vzduch – voda s úžasnou energetickou účinnosťou

Tepelné čerpadlo vzduch – voda funguje na odoberaní tepelnej energie z vonkajšieho vzduchu. Čiže exteriérovú teplotu použije na ohrievanie vzduchu (teploty) v interiéri. Obrovskou výhodou je, že tepelné čerpadlo vzduch – voda má úžasnú energetickú účinnosť. Môžete ušetriť až 60 % nákladov na vykurovanie. Tepelné čerpadlo vzduch – voda je eko friendly voľba, ktorú nebudete ľutovať. Ďalším pozitívom je, že tepelné čerpadlo vzduch – voda si nevyžaduje vrt, kopanie studne či iné náročné stavebné zásahy. Štandardne ho odporúčame montovať v závetrí, na vyvýšenom podklade, na voľnejšom priestranstve, neďaleko nehnuteľnosti. Dodáme, že tepelné čerpadlo vzduch – voda je vhodné aj pre podlahové vykurovanie a radiátory.

tepelné čerpadlo vzduch - voda

Vykurovanie aj ochladzovanie priestoru vďaka tepelnému čerpadlu vzduch – voda

Naša ponuka zahŕňa tepelné čerpadlo vzduch – voda vo viacerých modelových prevedeniach. K populárnym patrí vysokoúčinné tepelné čerpadlo vzduch – voda Samsung EHS mono. Tvorí ho vonkajšia jednotka a riadiaca sada, ktoré sa podieľajú na efektívnom vykurovaní aj ochladzovaní priestoru, ako aj na ohreve teplej úžitkovej vody. Klienti oceňujú, že toto tepelné čerpadlo vzduch – voda je možné ovládať prostredníctvom WiFi. K ďalším benefitom patrí tichá prevádzka. Vysokým vykurovacím faktorom je typické aj tepelné čerpadlo vzduch – vzduch, ktoré je ideálne pre domácnosti, byty aj chalupy. Vašej pozornosti by nemala uniknúť ani klimatizácia do bytu či klimatizácia do domu, ktoré zaistia tepelnú pohodu počas celého roka, bez zbytočného mrhania energií. Poskytujeme komplexné riešenia (návrh – realizácia), vrátane záručného a pozáručného servisu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať