Mediatel - firemný online marketing

Spoľahlivý servis a oprava varnej dosky a rúry (nielen v rámci záruky)

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

PROEX – to je záručný aj pozáručný servis a oprava varnej dosky a rúry. Garantujeme profesionalitu, odbornosť a zodpovedný prístup. Servis a oprava varnej dosky a rúry prebiehajú v réžii našich skúsených technikov. Cieľom je vaša maximálna spokojnosť a dlhoročná funkčnosť spotrebičov.

Servis a oprava varnej dosky a rúry pod dohľadom odborníkov

Servis a oprava varnej dosky a rúry – elektrickej či plynovej – je činnosť,  v ktorej máme bohatú prax. Špecializujeme sa najmä na svetové značky ako AEG, Bosch, Electrolux, Siemens a Zanussi. Neriskujte zbytočné rozsiahlejšie poškodenia svojich spotrebičov. Náš servis a oprava varnej dosky a rúry, ako aj servis a oprava práčky a sušičky či iných spotrebičov netrvajú dlho a zbytočne nezaťažia váš rozpočet. Dbáme na rozumné ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Naši odborníci po krátkej obhliadke určia možnú príčinu poruchy, následne navrhnú najvhodnejší spôsob jej odstránenia a pustia sa do práce. Aj takto vyzerá servis a oprava varnej dosky a rúry či servis a oprava umývačky v réžii profesionálov.

oprava varnej dosky a rúry

Pri servise a oprave varnej dosky a rúry používame vždy iba originálne diely

Dôsledný servis a oprava varnej dosky a rúry sú našou prioritou. Samozrejmé je použitie výhradne autorizovaných originálnych náhradných dielov podľa konkrétnej značky. Aj vďaka nim a šikovnosti našich technikov bude váš spotrebič opäť ako nový. Servis a oprava varnej dosky a rúry, ako aj servis a oprava chladničky a mrazničky či ďalších spotrebičov v našej réžii zahŕňa aj dvojročnú záruku na nami vymenené náhradné diely. Pretože veríme kvalite použitých materiálov a súčiastok, ako aj kvalite práce našich zamestnancov. Sme presvedčení, že servis a oprava varnej dosky a rúry im prinavráti bezchybnú funkčnosť a vy zároveň ušetríte, keďže nebudete musieť kupovať nové spotrebiče. Medzi naše činnosti patrí aj servis a oprava malého spotrebiča a vysávača. Ak máte doma nefunkčné mixéry, mlynčeky na mäso, žehličky, kuchynské roboty či kávovary, radi sa na nich pozrieme. Nájdete nás v Bratislave.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať