Mediatel - firemný online marketing

Spoľahlivý autobazár ActiveAuto, s.r.o. Poprad

- 11. júla 2020
ilustrácia - web

Kvalitný automobil za nízku cenu nájdete práve v našom autobazáre. Predávame, dovážame a vykupujeme  autá, ktoré sú jazdené, no stále kvalitné a v dobrom stave za nízke ceny.  Nájdete nás v Poprade no v prípade otázok alebo záujmu nás neváhajte telefonicky kontaktovať.

Ktoré vozidlo si mám vybrať?

Otázka, ktorú si položí každý z nás pred kúpou. Je veľmi dôležité premyslieť si na aké účel a akú veľkosť auta potrebujeme.  S Vašimi požiadavkami sa neváhajte obrátiť na naše odborné poradenstvo kde spoločne vyberieme správny automobil, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Náš autobazár venuje sa predaju áut, ktoré sú z druhej ruky no sú stále rovnako kvalitné a nepoškodené, za veľmi výhodné ceny. Ak Vám však nebude vyhovovať žiadne auto z našej ponuky, vieme zabezpečiť individuálny dovoz vozidla zo zahraničia ku nám na Slovensko a v prípade záujmu aj jeho prihlásenie na slovenské evidenčné čísla.

autobazár Poprad

Cena automobilu

Aj keď sú naše autá kvalitné predsa len sú jazdené, preto sa ich cena pohybuje veľmi nízko. Ponúkame Vám však rôzne druhy financovania, Vy si len zvolíte, ktorý Vám najviac vyhovuje a následne po spoločnej dohode môžete využiť leasing či autoúver. Najvýhodnejšia a u nás najpopulárnejšia kúpa autá je práve na leasing. Ku každému autu ponúkame možnosť uzatvorenia havarijného zákonného poistenia. Obidve poistenia poskytujeme priamo u nás, jeho rýchle a jednoduché vybavenie Vás iste poteší. 

Požičovňa prívesných vozíkov Poprad

V prípade, že potrebujete previesť väčší náklad máte u nás k dispozícií požičovňu prívesných vozíkov, ktoré Vám umožnia veľmi rýchly a jednoduchý presun potrebného predmetu. Naše vozíky sú v rovnako vysokej kvalite ako predávané autá, majú stabilitu, oporné kolesá a pevné upevnenie k autu.

Mohlo by vás zaujímať