Mediatel - firemný online marketing

Špecialisti na založenie SRO

- 9. decembra 2022
ilustrácia - web

Plánujete podnikať a založenie SRO je pre vás najprijateľnejšou voľbou? Stavte na expertov  z ISC Slovensko, s. r. o. Vieme, že založenie SRO je pomerne náročným procesom, nielen z časového hľadiska, a preto vás radi odbremeníme od mnohých starostí.

Založenie SRO pod dohľadom odborníkov

Založenie SRO (a vlastne založenie firmy vo všeobecnosti) si žiada viacero administratívnych úkonov. Nehovoriac o potrebných znalostiach z oblasti platnej legislatívny. Na škodu zaiste nie sú aj praktické skúsenosti. Aj keď na internete nájdete mnoho odporúčaní pre založenie SRO, vždy je lepšie mať po boku skúsených odborníkov. Pretože vzorové dokumenty či rôzne návody môžu byť niekedy neaktuálne, a teda zbytočne stratíte obrovské množstvo času. Založenie SRO pod naším dohľadom vám ušetrí nepríjemnú byrokraciu na úradoch, zdĺhavé papierovačky, neefektívne a zdĺhavé konzultácie a v neposlednom rade aj obrovské množstvo stresu. Postaráme sa o všetky náležitosti potrebné pre založenie SRO.

založenie SRO

Aktuálny prehľad o založení SRO

Založenie SRO, to nie sú len správne vypísané dokumenty, ale aj aktívna komunikácia s príslušnými štátnymi orgánmi. Vo vašom mene vybavíme registráciu na daňovom úrade, ohlásenie živnosti na príslušnom živnostenskom úrade či zápis do obchodného registra, prípadné zmeny v ORSR. V našej réžii je založenie SRO príjemnou životnou epizódou, na ktorú budete aj po rokoch spomínať s dobrým pocitom. Zakladáme si na flexibilite, maximálnej profesionalite a korektnej aktívnej komunikácií aj odborných konzultáciách. Vždy budete mať aktuálny prehľad o situácii – teda v akom stave je založenie SRO. Na našom konte je už viac ako 200 úspešne založených firiem. Do nášho portfólia služieb spadá aj účtovníctvo a mzdy a personalistika (nielen spracovanie miezd, ale aj rekapitulácia a účtovanie miezd). Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať