Mediatel - firemný online marketing

Školské stoličky pre zdravé sedenie žiakov a študentov

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Školské stoličky nemajú zbytočne zaťažovať chrbticu ani sedacie svaly.

Na popularite naberajú výškovo nastaviteľné modely, pretože takéto stoličky – obrazne povedané – porastu s vašimi žiakmi.

školské stoličky

Pohodlie, stabilita a odolnosť sú základné aspekty kladené na školské stoličky. Na e-shope Školáčik Majo nájdete hneď niekoľko modelov, ktoré zatraktívnia triedu, učebňu, poslucháreň či školské laboratórium. Zároveň prispejú ku komfortnému sedeniu žiakov. Aké školské stoličky si vyberiete vy?

Praktické vlastnosti školských stoličiek od Školáčika Maja

Školské stoličky tvorí pevná konštrukcia, na ktorej je umiestnený pohodlný sedák a pevné operadlo prispievajúce k opore chrbtice. Pretože školské stoličky v žiadnom prípade nemajú zaťažovať sedacie svaly a ani chrbticu žiakov. Výhodou je, že naše školské stoličky majú nohy ukončené gumovo-plastovými krytkami. Práve tie sa postarajú, aby posúvaním stoličiek nevznikali na podlahe neestetické šmuhy a škrabance. Navyše skvelo tlmia hluk. Dodáme, že školské stoličky od Školáčika Maja si – podobne ako školské lavice – vyžadujú minimálnu údržbu a sú jednoducho manipulovateľné. Viaceré modely sú stohovateľné, čo znamená, že školské stoličky viete na seba naukladať a tak získať voľný priestor.

Školské stoličky vo viacerých modelových prevedeniach

Modrá, červená, zelená, žltá, fialová, sivá alebo čierna? Školské stoličky v našej ponuke sú dostupné v niekoľkých farbách, vďaka čomu ich poľahky zladíte s ostatným zariadením v triede či učebni. Nech vašej pozornosti neuniknú školské stoličky Junior s čalúneným operadlom a sedákom potiahnutým látkou. Za zmienku zaiste stoja aj školské stoličky Krys-R a Junior-R s regulovanou výškou (3 – 4 a 5 – 6). Sú vyrobené z bukovej lakovanej preglejky. Vďaka výškovej prispôsobiteľnosti zaistia zdravé a pohodlné sedenie nižších aj vyšších detí.

Ako experti na kancelársky nábytok a školský nábytok (vrátane nábytku do jedální – jedálenský stôl, stoličky) vám ochotne poradíme pri výbere.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať