Mediatel - firemný online marketing

Siete proti vtákom a holubom – kedy je najlepší čas na ich inštaláciu?

- 10. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Kvalitné siete proti vtákom a holubom zabraňujú hniezdeniu vtáctva.

Sú spoľahlivou ochranou pred nalietavaním vtáctva pre rodinné a bytové domy, verejné budovy, ako aj pre kultúrne pamiatky a sochy.

siete proti vtákom a holubom

Siete proti vtákom a holubom sa postarajú o efektívnou ochranu budov pred hniezdením a nalietavaním vtáctva. Naša firma D&D DIRECT sa špecializuje na profesionálnu montáž sietí proti vtákom a holubom na rôznych budovách. Našim klientom všeobecne odporúčame inštalovať siete proti vtákom a holubom na začiatku jari alebo pred začiatkom leta.

Siete proti vtákom a holubom – aké výhody prinášajú?

Siete proti vtákom a holubom – to je ochrana budov voči hniezdeniu a nalietavaniu vtáctva. Najmä v jarných mesiacoch si vtáky hľadajú nové domovy a vytvárajú si hniezda, v ktorých následne vychovávajú svojich potomkov. Najmä na jar je preto vysoká pravdepodobnosť nalietavania vtáctva pod strechy budov, do rohov, výklenkov či iných častí, v ktorých vtáky dokážu hniezdiť.

Kvalitne prevedená inštalácia sietí proti vtákom a holubom zamedzí hniezdeniu vtáctva. Nami ponúkané siete proti vtákom a holubom sú využiteľné pre potreby rôznych budov. Používané sú na rodinných domoch, balkónoch, firemných budovách, výrobných halách, ako aj na historických budovách či sochách. O profesionálnu montáž sa samozrejme postaráme.

Inštalácia sietí proti vtákom a holubom je dôležitá aj z bezpečnostného hľadiska

Pre inštaláciu sietí proti vtákom a holubom sa majitelia budov najčastejšie rozhodujú z dôvodu ochrany fasády. Dôležité je však vedieť, že siete proti vtákom a holubom je potrebné inštalovať aj z bezpečnostného hľadiska – najmä pre pre ochranu zdravia. Vtáky totiž neraz prenášajú rozličné ochorenia.

V ponuke našich služieb nájdete tiež činnosti ako čistenie a oprava dažďových žľabov, čistenie a opravy fasád alebo opravy striech či sanácie komínov. Všetky spomínané činnosti je možné prepojiť s inštaláciou sietí proti vtákom a holubom. Rovnako, zabezpečujeme aj výškové práce, vďaka čomu dokážeme pracovať či inštalovať siete v rôznych výškach. Sme tu pre vás v Bratislave a okolí. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Čistenie a oprava dažďových žľabov – prečo ich nikdy nepodceniť?

Výškové práce v Bratislave a okolí prispôsobíme vašim požiadavkám

Sanácie komínov ako garancia ich bezchybného stavu – Bratislava a okolie

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať