Mediatel - firemn├Ż online marketing

Seversk├ę drevo ÔÇô stavte na top kvalitu

- 22. januára 2024
ilustrácia - web

─îl├ínok v skratke:

Potrebujete pre svoj stavebn├Ż projekt kvalitn├ę rezivo?

Vysk├║┼íajte seversk├ę drevo.

Vynik├í ├║┼żasnou odolnos┼ąou, pevnos┼ąou, stabilitou a vysokou tvrdos┼ąou.

Ur─Źite ocen├şte aj n├ídhern├║ kresbu dreva a jeho bezchybn├║ ekologick├║ ─Źistotu.

seversk├ę drevo

Firma SLOV-DV sa ┼ípecializuje na seversk├ę drevo, t. j. rezivo, ktor├ę na Slovensko dov├í┼żame z eur├│pskeho severu, F├şnska, Est├│nska a zo ┼áv├ędska. Seversk├ę drevo prepravujeme prostredn├şctvom kami├│novej dopravy.

V ─Źom je seversk├ę drevo ┼ípecifick├ę?

Seversk├ę drevo je zn├íme v├Żnimo─Źnou kvalitou, ├║┼żasnou pevnos┼ąou, odolnos┼ąou a trv├ícnos┼ąou. Vynik├í nielen origin├ílnou kresbou, ale aj vy┼í┼íou hustotou (cca o 10 ÔÇô 15 %) v porovnan├ş s tunaj┼í├şmi drevinami. Seversk├ę drevo je taktie┼ż stabiln├ę, ─Ź├şm sa st├íva ide├ílnou drevinou pre va┼íe stavebn├ę projekty. Spomenieme e┼íte, ┼że seversk├ę drevo sa p├Ż┼íi vysokou tvrdos┼ąou a odolnos┼ąou. A to vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom, vlhkosti a dokonca aj proti hnilobe a drevokazn├Żm ┼íkodcom. Tajomstvom je vysok├Ż obsah ┼żivice a ├ęterick├Żch olejov, ktor├ę ist├Żm sp├┤sobom funguj├║ ako ochrann├ę konzervanty. V neposlednom rade je potrebn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że seversk├ę drevo ÔÇô ako to u┼ż n├ízov napoved├í ÔÇô dov├í┼żame zo seversk├Żch kraj├şn, v ktor├Żch dreviny rast├║ v extr├ęmnej┼í├şch klimatick├Żch podmienkach a vyzna─Źuj├║ sa bezchybnou ekologickou ─Źistotou. Seversk├ę drevo vo v┼íeobecnosti pomaly prirodzene starne, ─Źi┼że svoj vzh─żad si uchov├íva dlh├ę roky.

Rozmanitos┼ą seversk├ęho dreva

Pon├║kame seversk├ę drevo v mnoh├Żch vari├íci├ích, v─Ćaka ─Źomu maj├║ na┼íi z├íkazn├şci pr├şstup k rozmanitej ┼ík├íle dreva. Spomenieme brikety RUF, tatransk├Ż profil, dl├í┼żkovicu ÔÇô palubovku, perodr├í┼żku ÔÇô obklad, zrubov├Ż profil ÔÇô obklad, ┼ík├írovku ─Źi nehob─żovan├ę dosky. Seversk├ę drevo m├íme aj v preveden├ş stavebn├Żch hranolov (KVH hranoly, BSH hranoly, C24 hranoly). Na┼ía ponuka taktie┼ż zah┼Ľ┼ła OSB dosky a podkladov├ę hranoly. Kvalitn├ę seversk├ę drevo ÔÇô to je aj tlakovo impregnovan├ę drevo zo sib├şrskej borovice a termodrevo (termoborovica a termojase┼ł).

Osobitne by sme chceli pouk├íza┼ą na seversk├ę drevo zo sib├şrskeho smrekovca (hob─żovan├ę dosky a hranoly, terasov├ę dosky, imit├ícia hranola ÔÇô obklad, rumbus profil). Ide o┬áobzvl├í┼í┼ą odoln├║ a┬ápevn├║ drevinu. Na z├íver dod├íme, ┼że seversk├ę drevo je v┬ána┼íej ponuke zast├║pen├ę aj in├Żmi drevinami, ako napr├şklad seversk├í borovica a┬ásmrek ─Źi termo jase┼ł (vhodn├Ż aj do sauny) a v bud├║cnosti bude k dispoz├şcii termo jel┼ía, ktor├í je taktie┼ż vhodn├í do sauny.

M├íme centr├ílny sklad v┬áGalante, ktor├ęho kapacita n├ím umo┼ż┼łuje ka┼żdoro─Źne prija┼ą, skladova┼ą a pred├íva┼ą viac ako 7500 m3 reziva. Na┼íe seversk├ę drevo vo forme reziva najvy┼í┼íej kvality oce┼łuj├║ nielen slovensk├ş z├íkazn├şci, ale aj klienti v Anglicku, Nemecku, Holandsku, Egypte, vo Franc├║zsku a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch krajin├ích.

Radi sa staneme aj va┼í├şm stavebn├Żm partnerom, ktor├Ż sa postar├í o ┼ípi─Źkov├ę rezivo.

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą