Mediatel - firemný online marketing

Servis vysokozdvižných vozíkov – prečo sa obrátiť na profesionálov?

- 7. novembra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Profesionálny servis vysokozdvižných vozíkov zaistí spoľahlivé fungovanie VZV.

Je vhodné ho realizovať pravidelne a vyhnúť sa tak vážnym poruchám.

Počas servisu vášho VZV môžete využiť prenájom VZV.

servis vysokozdvižných vozíkov

Servis vysokozdvižných vozíkov  prenechajte na profesionálov. Vysokozdvižné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých prevádzok a skladov, kde pomáhajú pri manipulácii s ťažkými tovarmi a paletami. Bez ohľadu na to, či ste majiteľom malého skladu alebo prevádzkujete veľký logistický sklad, správna údržba a servis vysokozdvižných vozíkov sú kľúčovými faktormi pre zaistenie bezpečného a efektívneho fungovania vašej prevádzky.

Zabezpečíme pre vás kvalitný servis vysokozdvižných vozíkov

Naša spoločnosť ELSYS manipulačná technika s.r.o. zabezpečuje servis vysokozdvižných vozíkov. Ako predajca vysokozdvižných vozíkov vieme, že ich kvalitná údržba a servis sú mimoriadne dôležité. Každý vysokozdvižný vozík – VZV si vyžaduje profesionálny servis pod dohľadom skúsených technikov.


Naši technici sú pravidelne školení. Tým udržiavame ich technické poznatky a skúsenosti na vysokej úrovni. Samozrejmosťou je tiež individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ako aj možnosť využitia našich služieb v rámci celého Slovenska. Pravidelný servis vysokozdvižných vozíkov je kľúčom k predĺženiu životnosti VZV. Profesionálni servisní technici vedia, aké časti vozíka potrebujú najviac pozornosti a kedy je potrebné ich vymeniť. Týmto spôsobom sa minimalizuje riziko výpadkov a zvýši sa spoľahlivosť vozíka.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť je pri manipulácii s vysokozdvižnými vozíkmi nanajvýš dôležitá. Nesprávna údržba alebo oprava môže viesť k nebezpečným situáciám a úrazom. Naši technici sú oboznámení so všetkými bezpečnostnými normami a postupmi. Pri servise vysokozdvižných vozíkov zabezpečia, že vaše vozíky budú splňovať všetky požiadavky na bezpečnosť.

V prípade záujmu o profesionálny servis pre vaše vysokozdvižné vozíky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Poskytneme vám servis pre jeden aj viac VZV súčasne. Nezabúdajte, že zabezpečujeme aj prenájom vysokozdvižných vozíkov – krátkodobý aj dlhodobý. V našej ponuke sa nachádza aj profesionálna manipulačná technika na predaj a prenájom aj ďalšie dôležité pracovné vybavenie. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať