Mediatel - firemný online marketing

Servis a čistenie bazénov pod taktovkou odborníkov

- 7. júna 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Servis a čistenie bazénov je niekedy lepšie zveriť do rúk odborníkov, zvlášť ak nemáte žiadne znalosti z tejto oblasti. Ako dosiahnuť, aby bola voda v bazéne čo najdlhšie krištáľovo čistá a aby ste si ju mohli užívať počas celého letného obdobia? Opýtali sme sa odborníkov na servis a čistenie bazénov. Nech sa páči, prečítajte si pár rád od profesionálov.

Servis a čistenie bazénov musí byť pravidelný

Prvou radou, akú na poskytla firma realizujúca servis a čistenie bazénov je, aby ste dbali na pravidelnosť a mysleli na to, že čistenie a servis nespočíva len v jednej činnosti. Mať bazén neznamená len oddych, ale je potrebné sa oň patrične starať.

Čistenie bazéna nie je obmedzené na jednu konkrétnu činnosť a musíte pamätať na niekoľko činností – zachytávanie veľkých pevných látok, filtrovanie vody a čistenie dna a stien bazéna. Servis a čistenie bazéna bude omnoho jednoduchšie ak máte kvalitný bazénový filter a aj do skimmer, ktorý zachytí väčšie nečistoty a zvýši tak účinnosť čerpadla. Nezabúdajte púšťať filter. Odporúča sa filtrovať aspoň 5-krát denne, aj keď sa môže stať, že čerpadlo bude musieť bežať 24 hodín. Čo sa týka bežnej údržby a odstraňovania nečistôt z vody, na to vám postačí sieťka na teleskopickej rukoväti.

Čistiť ekologicky alebo chémiou?

Tak ako by mal byť raz za čas vykonaný servis a čistenie bazéna odbornou firmou, tak by tieto činnosti mali byť realizované pomocou účinných prostriedkov na to určených.

servis a čistenie bazénov

Možno nechcete používať chémiu na bazén a radšej skúšate prírodné a domáce prostriedky. No tieto nefungujú alebo fungujú veľmi krátko, čím vzniká mylný dojem, že voda je čistá. Citrónová šťava, sóda bikarbóna, soľ neposkytnú také účinky ako špecializovaná chémia. Voda, v ktorej sa rozmnožia baktérie, bude pre vaše zdravie oveľa škodlivejšia ako osvedčené bazénové prostriedky. Nechajte servis a čistenie bazéna na nás. Náš servis a čistenie bazénov je charakteristický rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou. Okrem toho ponúkame montáž bazénovpredaj fóliových bazénov, plastových bazénov, keramický bazénov a laminátových bazénov. V prípade akejkoľvek požiadavky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Vždy Vám radi odpovieme alebo vypracujeme cenovú ponuku šitú na mieru.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať