Mediatel - firemný online marketing

Šedý zákal – operačný zákrok, ktorý zlepší vašu kvalitu života

- 2. marca 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Trápi vás šedý zákal či iné ochorenie zraku? Zverte svoje oči odborníkom z Wessely Medical Optic. Zakladáme si na poskytovaní nadštandardnej zdravotnej starostlivosti. Samozrejmosťou je kvalifikovaný personál, moderné technologické vybavenie, ako aj profesionálny prístup a odborné poradenstvo.

Príčiny šedého zákalu

Šedý zákal predstavuje pomerne časté ochorenie dospelej populácie. Medzi rizikovú kategóriu nepatria len seniori, ale aj pomerne mladí ľudia. Dôvodov je hneď niekoľko – zlý životný štýl, časté pozeranie na televízor, monitor počítača alebo display mobilného telefónu. Preto ak spozorujete príznaky ako zahmlievanie, zvýšená citlivosť na osvetlenie či bolesť očí, určite vyhľadajte odborníkov – oftamológov. Pozitívnou správou je, že šedý zákal je možné liečiť. Na začiatku je nevyhnutné absolvovať niekoľko vyšetrení, až tak je možné absolvovať operačný zákrok pod vedením našej skúsenej odborníčky. Garantujeme, že vaše oči budú v tých najlepších rukách.

šedý zákal

Šedý zákal vám už viac nebude znepríjemňovať život

Nech už vás trápia akékoľvek ťažkosti so zrakom, určite nás kontaktujte. Bez ohľadu na to, či výsledná diagnóza bude šedý zákal, ďalekozrakosť, krátkozrakosť, astigmatizmus a i. – vždy je dôležité ochorenie čo najskôr diagnostikovať a nasadiť najvhodnejšiu liečbu. Naša očná ambulancia si zakladá na konzultáciách s pacientom, v rámci ktorých mu vysvetlíme všetky podrobnosti a náležitosti aktuálneho stavu jeho očí, priebeh prípadného operačného zákroku aj následnej starostlivosti o oči. Medzi realizované úkony patrí aj operácia očí laserom, vďaka ktorej už nebudete musieť nosiť okuliare či kontaktné šošovky. Súčasťou našej ambulancie v Nových Zámkoch je aj očná optika, kde si zakúpite dioptrické okuliare, šošovky, očné rámy či slnečné okuliare špeciálne určené po očných zákrokoch.

O vaše oči sa dobre postaráme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať