Mediatel - firemn├Ż online marketing

Schody do domu ako praktick├Ż a estetick├Ż doplnok

- 4. februára 2023
Kateg├│rie
ilustrácia - web

Firma VilaParket vyr├íba schody do domu na mieru, ktor├ę sa perfektne hodia do priestoru. ├Ü─Źelovo prepoja jednotliv├ę poschodia. Ocen├şte nielen ├║┼żasn├║ odolnos┼ą a pevnos┼ą, ale aj zdravotn├║ nez├ívadnos┼ą a jednoduch├║ ├║dr┼żbu. Nemo┼żno nespomen├║┼ą jedine─Źn├║ v├┤┼łu a kresbu dreva.

schody do domu

Prec├şzna v├Żroba schodov do domu

Schody do domu vyr├íbame na z├íkazky, pod─ża individu├ílnych po┼żiadaviek klienta. To znamen├í, ┼że si vol├ş d─║┼żku, ┼í├şrku, hr├║bku, povrchov├║ ├║pravu aj farebn├ę prevedenie. V┼íetky tieto aspekty ovplyv┼łuj├║ cenu za schody do domu. Je logick├ę, ┼że ─Ź├şm je parketa krat┼íia a u┼ż┼íia, t├Żm je suma za 1 m2 ni┼ż┼íia. Schody do domu, samozrejme, navrhujeme aj s oh─żadom na priestorov├ę mo┼żnosti. Drevo, s ktor├Żm pracujeme (najm├Ą smrek a dub), je n├íle┼żite opracovan├ę a o┼íetren├ę. Cie─żom je, aby v├ím schody do domu dlho a spo─żahlivo sl├║┼żili.

Pre─Źo schody do domu od n├ís?

Zaklad├íme si na maxim├ílnej presnosti, prec├şznosti a odbornosti. Garantujeme poctiv├║ remeseln├şcku pr├ícu. Postar├íme sa, aby schody do domu efekt├şvnym sp├┤sobom prep├íjali praktick├ę, funk─Źn├ę aj estetick├ę h─żadisko. Ru─Ź├şme nielen za kvalitn├║ v├Żrobu, ale aj bezpe─Źn├║ mont├í┼ż. O t├║ sa postar├í n├í┼í sk├║sen├Ż t├şm remeseln├şkov s bohat├Żmi praktick├Żmi zru─Źnos┼ąami. Zaujali v├ís na┼íe schody do domu? Chcete do interi├ęru dreven├ę podlahy alebo dreven├ę parkety? Ur─Źite sa n├ím ozvite. Vypracujeme v├ím nez├ív├Ązn├║ cenov├║ ponuku na mieru. Schody do domu, podlahy, obklady ─Źi stoly z┬ádreva pre dom├ícnosti, firmy ─Źi verejn├ę spolo─Źn├ę priestory vyr├íbame najm├Ą pre klientov z Bratislavy a z├ípadn├ęho Slovenska. Radi s┬ávami prekonzultujeme aj va┼íu predstavu. M├┤┼żete n├ím zavola┼ą, nap├şsa┼ą mail alebo sa osobne zastavi┼ą v┬ána┼íej pobo─Źke v┬áTvrdo┼í├şne od pondelka do piatka (8:00 ÔÇô 18:00), ako aj v┬ásobotu (8:00 ÔÇô 12:00).

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą