Mediatel - firemný online marketing

Rýchly a spoľahlivý servis vysokozdvižných vozíkov

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

Firma ELSYS manipulačná technika, s. r. o. zabezpečuje servis vysokozdvižných vozíkov v rámci celého Slovenska. Garantujeme profesionálny prístup, odbornosť realizovaných úkonov a korektnú spoluprácu. Samozrejmý je individuálny prístup.

Servis vysokozdvižných vozíkov pod dohľadom profíkov

Každý vysokozdvižný vozík, ktorý je pravidelne používaný, potrebuje z času na čas akúsi prehliadku. Cieľom je uistiť sa, že vysokozdvižný vozík funguje tak, ako má, a teda je vhodné jeho užívanie s ohľadom na bezpečnosť a ochranu majetku, ako aj zdravia jeho obsluhy. Náš servis vysokozdvižných vozíkov zahŕňa odbornú diagnostiku. Vyškolení technici a mechanici zodpovedne posúdia jeho aktuálny stav a zistené poruchy čo najrýchlejšie odstránia. Servis vysokozdvižných vozíkov v našej réžii zahŕňa štandardné opravy a ostatné odborné úkony, ktoré zaistia, že VZV bude v prevádzkyschopnom stave. Špecializujeme sa najmä na servis vysokozdvižných vozíkov značiek Linde, STILL a JUNGHEINRICH.

servis vysokozdvižných vozíkov

Maximálna spokojnosť zákazníkov po servise vysokozdvižných vozíkov

Ponúkame dvojaký servis vysokozdvižných vozíkov – môžete sa zastaviť v našom centrálnom servise, alebo máme pojazdnú dielňu. To znamená, že rôzne mechanické či elektronické závady vieme ošetriť priamo u vás. Ak zistíme rozsiahlejšie poškodenia, ktoré nebude možné opraviť priamo vo vašich priestoroch, zabezpečíme dopravu k nám, kde následne vykonáme servis vysokozdvižných vozíkov. Po oprave vám ich dovezieme naspäť. Náš servis vysokozdvižných vozíkov sme obohatili o doplnkovú službu – prenájom náhradného VZV. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá, bez ohľadu na to, či ide o servis vysokozdvižných vozíkov, predaj či prenájom vysokozdvižných vozíkov. Naše služby zahŕňajú aj technické a emisné kontroly, ako aj pravidelné revízie plynových zariadení. Do nášho portfólia patrí aj manipulačná technika, s výberom ktorej vám radi pomôžeme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať