Mediatel - firemný online marketing

Rozvod a striedavá starostlivosť s podporou spoľahlivého právnika

- 2. marca 2022
ilustrácia - web

Rozvod a striedavá starostlivosť sú obzvlášť citlivou záležitosťou, ku ktorej je potrebné pristupovať profesionálne. Prinajlepšom tak, aby obe strany súhlasili s dohodnutými podmienkami a veľký ohľad treba brať predovšetkým na deti, ktorých sa striedavá starostlivosť priamo dotýka. Využite profesionálne advokátske služby Hanec a spol. v Žiline a majte istotu, že všetko prebehne tak, ako má.

Rozvod a striedavá starostlivosť – prečo využiť služby advokáta?

Rozvod a striedavá starostlivosť, ako aj s ňou spojené procesy, nie sú jednoduchým obdobím. Niekedy manželstvá nedopadnú tak, ako si pár na začiatku vzťahu predstavuje a rozvod prichádza z rôznych dôvodov. Naša advokátska kancelária Hanec a spol. v Žiline je tu pre vás, aby sme vám mohli čo najlepšie pomôcť a odľahčili vás od povinností a dojednávaní spojených s rozvodom a striedavou starostlivosťou detí.

S dojednávaním rozvodov a striedavej starostlivosti máme dlhodobé skúsenosti. Počas nášho dlhoročného pôsobenia v právnej oblasti sme pomohli s rozvodovým konaním viacerým párom. Našou prioritou je zakaždým zaistiť vašu spokojnosť po právnej stránke a čo najväčšie pohodlie pre deti.

rozvod a striedavá starostlivosť

Čo všetko sa spája s rozvodom a striedavou starostlivosťou?

Rozvod a striedavá starostlivosť obnáša dôkladné dojednanie všetkého, čo po rozvode budete od vášho bývalého partnera vyžadovať. Dojednávané sú povinnosti i práva oboch strán i práva detí. Ako advokátska kancelária poskytujeme komplexné právne služby v oblasti starostlivosti o deti a určenia výživného. Niekedy sa stáva, že výšku výživného je po čase potrebné zvýšiť alebo znížiť – aj tu sme vám pripravení pomôcť. Medzi naše služby patrí určenie, zníženie, ako aj zvýšenie výživného. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Pomôžeme vám tiež v iných právnych smeroch, ako napríklad pri kúpe nehnuteľností. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať