Mediatel - firemný online marketing

Rollers – prenájom plošín a autožeriavov

- 22. júla 2020
ilustrácia - web

Hlavným zameraním našej spoločnosti je prenájom pracovných plošín. Okrem toho sa venujeme aj prenájmu techniky v podobe autožeriavov na presun ťažkých bremien. Disponujeme kvalitne a pravidelne vyškoleným personálom pre ktorý je bezpečnosť na prvom mieste.

Prenájom pracovných plošín

Sme špecialistami v obore. Našim zákazníkom ponúkame špičkové služby v oblasti prenájmu pracovných plošín a s tým súvisiacich bezpečnostných opatrení počnúc kvalitným personálom, strojovým vybavením až po poistenie do výšky 250 000 eur. Prenájom pracovných plošín môžete využiť v mestách ako Košice, Prešov a Poprad. Okrem prenájmu poskytujeme aj bezplatné poradenstvo, pravidelný servis a náhradné diely. K dispozícii máme plošiny elektrické aj dieselové. Elektrické plošiny sú vhodné na využitie v interiéry, kdežto dieselové sú vhodné pre exteriér špeciálne na nespevnených plochách. Všetky naše plošiny majú signalizačné zariadenie, ktoré v prípade prekročenia váhy alebo náklonu, upozorní zvukovou signalizáciou. 

Požičovňa autožeriavov

V ponuke máme autožeriavy na žeriavnícke práce do 80t bremena. Na zdvíhanie, premiestňovanie, sťahovanie, presun a manipuláciu ťažkých predmetov a bremien sú tým najvhodnejším pomocníkom. Naše služby zahŕňajú aj také činnosti ako je montáž biostaníc, montáž a demontáž hál z ocele a prefabrikátov, vyprosťovanie, presun a manipulácia bremien. Sťahovanie a zdvíhanie ťažkých bremien ako sú napr. lisy, frézy, sústruhy, trezory, hasičské, či iné priemyselných stroje nie sú prekážkou. Pomocou našich pracovných plošín a autožeriavov je možná aj generálka vodných trubín. Naša požičovňa disponuje viacerými autožeriavmi a vybrať si je naozaj z čoho. Preto nás pri prenájme pracovných plošín, alebo autožeriavov  neváhajte kontaktovať.

Mohlo by vás zaujímať