Mediatel - firemný online marketing

Ročné zúčtovanie dane pre vašich zamestnancov zverte do rúk profesionálov

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

Vyhotoviť ročné zúčtovanie dane má povinnosť každý zamestnávateľ, pokiaľ o to zamestnanec požiada. Zamestnávateľ na žiadosť zamestnanca musí ročné zúčtovanie dane vyhotoviť v náležitom termíne. Na základe ročného zúčtovanie môže zamestnancovi vzniknúť preplatok alebo nedoplatok. Aby ste sa vyhli nesprávnemu vyhotoveniu ročného zúčtovania dane pre vašich zamestnancov, zverte ho do rúk profesionálov.

Prečo prenechať ročné zúčtovanie dane na ozajstných profesionálov?

Ročné zúčtovanie dane pod našim dohľadom – to je ročné zúčtovanie dane bez akýchkoľvek problémov. Postaráme sa o profesionálne vyhotovenie ročného zúčtovania dane presne a na čas. Poznáme všetky dôležité náležitosti, ktoré musí ročné zúčtovanie obsahovať. Rovnako, poznáme presné termíny, ktorých sa pri vyhotovení ročného zúčtovania vždy striktne držíme.

Či už nám do rúk zveríte ročné zúčtovanie dane alebo daňové priznanie či celé vaše účtovníctvo, s nami máte istotu, že všetko prebehne na 100% kvalitne a bez problémov. Obrátiť sa na nás samozrejme môžete ako fyzická aj ako právnická osoba. Zakaždým vám radi a ochotne poradíme. Náš účtovnícky dom je tu vždy pre vás.

ročné zúčtovanie dane

Poznáte hlavné charakteristiky ročného zúčtovania dane

Ročné zúčtovanie dane je neraz mylne zamieňané s klasickým daňovým priznaním. A pritom ide o dve rozličné povinnosti voči daňovému úradu. Hlavným cieľom oboch je vyrovnávanie dane za uplynulý rok. Daňové priznanie je podávané priamo osobou, ktorá ho podáva, bez zapojenia zamestnávateľa. Naopak, ročné zúčtovanie dane vyhotovuje zamestnávateľ. Rovnako platí, že ročné zúčtovanie dane nemôže byť vyhotovené pre osobu, ktorá súčasne podáva daňové priznanie.

Samozrejme, na vyhotovenia a spracovanie ročného zúčtovania dane aj daňového priznania môžete využiť služby účtovného domu. Vďaka našim profesionálnym skúsenostiam vám nie len vhodne poradíme, ale zároveň vás odbremeníme od zložitých papierovačiek a povinností. Nezabúdajte, že zabezpečujeme aj služby ako personálna agenda a mzdová agenta. Postaráme sa o mzdy pre vašich zamestnancov. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať