Mediatel - firemný online marketing

Rittal – kvalitné serverové skrine a rozvádzače

- 29. júla 2020
ilustrácia - web

Rittal je popredný svetový dodávateľ rozvádzačových skríň a príslušenstva. Spája inovatívne produkty, riešenia pre inžinierstvo zamerané na budúcnosť a celosvetový servis pre rozmanité požiadavky. Od stavby strojov a zariadení cez automobilový priemysel až po informačnú technológiu.

Serverové skrine a zbernicové systémy

V našej ponuke máme na výber z viacerých typov serverových skríň a zberných systémov. Či už hľadáte novú platformu IT na báze TS 8 pre všetky aplikácie. Inteligentný skriňový systém a systém príslušenstva s redukovanou komplexnosťou a vhodnou technikou montáže Plug & Play, alebo serverové skrine pre optimálnu prístupnosť zo všetkých strán pri montáži a inštalácii, ako aj neobmedzené prúdenie vzduchu prostredníctvom otvoreného druhu konštrukcie, neváhajte nás osloviť. Možností máme naozaj veľa a serverové skrine vám vyskladáme ako lego. Pri zbernicových skriniach okrem iného ponúkame skrine z viacerých materiálov ako je oceľový plech, hliníkový odliatok, či skrine z polykarbonátu.

Dátové rozvádzače a rozvádzačové skrine

Dátové rozvádzače môžu byť pekne uložené aj v skriniach na stene. Výrobky pre dátové rozvádzače majú rôzne možnosti využitia, či už ako skriňa na stenu, skriňa pod stôl alebo skriňa pre stolný počítač. Majú rôzne stupne krytia ako aj veľkosti. Kompaktné skriňové rozvádzače ponúkajú viaceré variácie podľa typu a účelu použitia. Od najmenších po obrovské s úplnou integráciou do výrobkov typu TS 8. Stabilný skriňový korpus s dvomi integrovanými montážnymi rovinami, zoskrutkovanou zadnou stenou a dverami z oceľového plechu, ale aj skriňa s dverami z nenasýteného polyesteru spevneného skleným vláknom a s montážnou doskou. Voliteľne s presklenými dverami. Stupeň krytia IP 56, príp. IP 66.

Mohlo by vás zaujímať