Mediatel - firemný online marketing

ReMax Courier Service, spol. s.r.o. – Preprava balíkov

- 21. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Sme spoločnosť zaoberajúca sa spoľahlivými prepravou balíkov nielen v tuzemsku ale aj do vybraných krajín v zahraničí. Na trhu pôsobíme už viac ako 19 rokov čo znamená, že v kvalitných kuriérskych službách využívame doteraz získané skúseností. Vďaka našej dochvíľnosti a flexibilite sme úspešne doručili už veľké množstvo balíkov. Nájdete u nás aj rôzne novinky a akčné ponuky.  Naši doručovatelia Vám bezpečne privezú skoro všetky druhy zásielok.

Čo ponúkame?

V našej ponuke kuriérskych služieb nájdete 5 druhov objednávky, ktorú si vyberiete podľa vlastných potrieb. Najčastejšie využívaný je SK Point, kde sa balíky doručujú na požadovanú zásielkovňu. Výhodou tohto typu je, že nemusíte čakať na kuriéra ale balík si vyzdvihnete sami v čase, ktorý Vám vyhovuje.  Taktiež u nás nájdete službu s názvom SK PACK, ktorou doručíme zásielku na ďalší pracovný deň od objednania  v rámci celého Slovenska. V prípade, že ste časovo obmedzený využite z našej ponuky SK EXP 10:00, kedy zásielku doručíme do desiatej hodiny ráno,  alebo SK EXP 12:00, teda doručenie na nasledujúci pracovný deň do dvanástej hodiny ráno, do vybraných miest na Slovensku. Najrýchlejšiu prepravu balíku Vám zaistí služba DIRECT- zahŕňa okamžité doručenie zásielky v závislosti len od poveternostnej a dopravnej situácie na cestách.

ReMax
preprava balíkov

Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť 

Náš profesionálne vyškolený tím spolupracovníkov poskytuje odborné kuriérske služby, ktoré splnia Vaše požiadavky vďaka 9 strediskám na triedenie balíkov po celom Slovensku, z ktorých balíky rozvážame 150 autami.  Prepravu balíkov poskytujeme za výhodné ceny, ktoré závisia od Vašich požiadaviek- veľkosť balíka, kilometrovej vzdialenosti a podobné.  Cenovú ponuku Vám vieme vypracovať veľmi rýchlo a nezáväzne, preto nás neváhajte kontaktovať s akýmikoľvek otázkami.

Mohlo by vás zaujímať