Mediatel - firemný online marketing

Rekuperácia – dnes už moderný spôsob riešenia každej domácnosti

- 4. februára 2022
ilustrácia - web

Rekuperácia vám jednoznačne ušetrí za vykurovanie vo vašej domácnosti. Sme GRUNPOWERTECH s. r. o. a ponúkame vám tú najlepšiu rekuperáciu na trhu. Pri rekuperácií je čerstvý vzduch priamo privádzaný do vášho interiéru a je ohrievaný vzduchom. Bez rekuperácie by bol daný vzduch len čisto odpadovým.

rekuperácia

Rekuperácia dokáže naložiť s odpadovým vzduchom veľmi efektívne

Vďaka rekuperácií vám teplý vzduch len tak neujde cez komín či okno. Práve naopak. Teplý vzduch ostáva vo vašej miestnosti a následne sa zmieša s novým čerstvým vzduchom. Tým pádom dokážete veľmi rozumne šetriť za vykurovanie. Princíp rekuperácie sme vám už vysvetlili. Avšak je veľmi dôležité dodať aj to, že ide o jednu zo zelených a ekologických metód, ako získať vo vašej domácnosti teplo. Funguje na podobnom princípe, ako napríklad fotovoltaika alebo aj tepelné čerpadlo. Pri týchto technológiách ide najmä o to, aby sa znížili náklady na vykurovanie vo vašej domácnosti. Samozrejme, je nevyhnutné rátať so vstupnou investíciou do rekuperácie. Avšak investícia sa vám jednoznačne vráti.

Ako cenovo vyjde set rekuperácie pre váš dom?

V naše ponuke nájdete rekuperačnú jednotku ako centrálny set 1 alebo ako centrálny set 2. Líšia sa od seba najmä v rozmeroch pri sete 1 je rekuperácia predávaná v rozmeroch 75 – 152 m2. Pri sete číslo 2 je rekuperácia možná zakúpiť v 115 – 165 m2 rozmeroch. Našim zákazníkom však určite odporúčame, aby nás kontaktovali. Dokážeme vám tak pripraviť cenovú ponuku rekuperácie presne pre váš dom. Samozrejme vám aj priamo uvedieme, čo všetko je v cene vašej rekuperácie zahrnuté. Neváhajte sa preto u nás informovať. Vykurovanie môže byť odteraz pre vás jednoduché a lacné riešenie. Stačí ak na našej stránky vyplníte kontaktný formulár a náš tím sa vám určite, čo v najkratšom čase ozve. Sme profesionálny tím odborníkov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať