Mediatel - firemný online marketing

Rekonštrukcia bytov – rýchlo, spoľahlivo a kvalitne

- 6. novembra 2022
ilustrácia - web

U nás v ZAJÍČEK – MH STAV spol. s.r.o. sme špecialistami na rekonštrukcie bytov. S nami máte istotu, že každá rekonštrukcia bytov dopadne na jednotku. Postaráme sa o pokrytie kompletných stavebných prác a zabezpečíme všetky pracovné činnosti spojené s rekonštrukciou podľa vašich predstáv.

Rekonštrukcia bytov – to je cesta k vášmu krajšiemu a komfortnejšiemu bývaniu

Keď rekonštrukcia bytov, tak pod dohľadom spoľahlivých profesionálov. Naša spoločnosť sa špecializuje na rekonštrukcie bytovrekonštrukcie domov, pričom zabezpečujeme kompletné stavebné práce a stavebné činnosti. Pri práci vždy dbáme najmä na profesionalitu, dodržiavanie dohodnutých termínov a na použitie trvácnych materiálov. Veríme, že len tak je možné zabezpečiť výsledok rekonštrukcie, s ktorým budete spokojní po každej stránke.

Spoľahnúť sa môžete na flexibilné prispôsobenie termínu začatia prác vašim požiadavkám a časovým možnostiam. Radi si s vami dohodneme termín rekonštrukcie, ktorý vám bude vyhovovať. Samozrejme, pre vybrané rekonštrukcie vám radi poradíme vybrať najvhodnejšie ročné obdobie pre konkrétny typ stavebných prác. Napríklad pri prepojení rekonštrukcie so zateplením domu a podobne. S nami ste vždy v dobrých rukách.

rekonštrukcia bytov

S rekonštrukciou bytov pod našim dohľadom budete spokojní

Aj vaše staré bytové jadro radi premeníme na atraktívny a dizajnový interiér. Konečný výsledok a vaše požiadavky na rekonštrukciu s vami radi prekonzultujeme. Vypočujeme si vaše požiadavky a spoločne vytvoríme návrh rekonštrukcie. Tešiť sa môžete na rekonštrukciu bytu, ktorej výsledkom bude pohodlné a moderné bývanie.

Rekonštrukciu bytov je u nás možné prepojiť aj s ďalšími pracovnými činnosťami, ako je napríklad murovanie, maľovanie, stierkovanie, poklad obkladov či mnohými ďalšími. Zároveň, rekonštrukcie bytov realizujeme pre väčšie aj pre menšie objekty. Sme tu vždy pre vás. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o stavby a prístavby či iné stavebné činnosti. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať