Mediatel - firemný online marketing

Racky ako dômyselne usporiadané štruktúry

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

V ponuke Rittal nájdete racky spĺňajúce najvyššie kvalitatívne štandardy. Ide o špeciálne systémy pre montáž a prepájanie serverových komponentov do domyslene usporiadanej štruktúry. Racky zároveň umožnia jej jednoduché a rýchle pripojenie do dátovej aj elektrickej siete.

Racky vyznačujúce sa bezporuchovosťou a dlhou životnosťou

Racky nie sú výlučnou záležitosťou IT oddelení či firiem. Majú časté využitie aj v oblasti telekomunikácií. Kvalitné racky sa podieľajú na kvalitnom prepojení serverových komponentov do fungujúcej štruktúry. Zakladáme si na spoľahlivosti a bezpečnosti, a preto sú aj naše racky overené rokmi používania a zdokonaľovania. Vieme, že dobré serverové prepojenie je nevyhnutnosťou fungovania prevádzky, preto sa naše racky vyznačujú bezporuchovosťou a dlhou životnosťou aj pri každodennom vyťažení. To neplatí len pre racky, ale aj naše ostatné produkty ako sú rozvádzače, rozvádzačové skrine, dátové rozvádzače a pod.

racky

Uchovanie zariadení v optimálnych podmienkach vďaka rackom

Racky od Rittal si pochvaľujú klienti na Slovensku aj v zahraničí. Zjednodušene možno povedať, že ide o rackové skrine s pevnou a odolnou – zvyčajne oceľovou – konštrukciou s dostatočným priestorom na umiestnenie zariadení, kabeláže a pod. Uchovávajú ich v optimálnych pracovných podmienkach, čím prispievajú k ich bezproblémovej funkčnosti. Zakladáme si na presnosti, komfortnosti a bezpečnosti pri montáži, ako aj na maximálnom využití priestoru. Naše racky sú garanciou pohodlnej inštalácie a ochrany zariadení pred poškodením. Odporúčame ich montáž do technickej miestnosti, ktorá je vhodne klimatizovaná. Racky vám prispôsobíme na mieru, podľa potrieb vašej prevádzky. Na výber máte racky v mnohých modelových prevedeniach. S výberom vám ochotne pomôžeme. Taktiež ak hľadáte výkonné filtroventilátory, serverové skrine či zbernicové systémy alebo vás trápi klimatizácia rozvádzačov, naši experti prídu s efektívnym riešením.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať