Mediatel - firemný online marketing

Rack skrine ochránia dátové aj telekomunikačné rozvody

- 21. marca 2022
ilustrácia - web

Kvalitná rack skriňa spoľahlivo ochráni dátové, telekomunikačné a ostatné rozvody štruktúrovanej kabeláže. Jej výhodu je variabilita vnútorného usporiadania.
Rack skriňu si teda prispôsobíte presne podľa vašich potrieb. Nakupujte výhodne na eltrox.sk.

Rack skriňa zaistí optimálne podmienky

Dnes sa už žiadna technická miestnosť nezaobíde bez rack skrine, v ktorej sú centralizované internetové, televízne, prípadné aj kamerové či alarmové rozvody. Tie dokonca môžu byť zálohované záložným zdrojom. Rack skriňa umožňuje integráciu systémov (KD, RTV, LAN, CCTV a i.) v domácom prostredí aj vo firmách. Je potrebné zdôrazniť, že rack skrine uchovávajú rozvody v optimálnych pracovných podmienkach. Sú navrhnuté s dôrazom na čo najjednoduchšiu a najrýchlejšiu montáž i prípadnú demontáž svojho obsahu. Poskytujú mu ochranu pred prachom či znečistením a ich dômyselne navrhnutá konštrukcia zaistí aj potrebné odvetrávanie. Tak nedochádza k zbytočnému prehrievaniu zariadení.

rack

Veľký výber serverových skríň

Rack skrine majú vysokú nosnosť, a to aj napriek svojej pomerne nízkej hmotnosti. Najčastejšie využívané sú 19″ rack skrine kompatibilné s väčšinou serverových jednotiek. Na eltrox.sk nakúpite visiace aj voľne stojace rack skrine viacerých vo viacerých modelových prevedeniach. Sú vyrobené z oceľovej konštrukcie. Oceníte funkčné doplnky ako zámok, zasklenie tvrdeným sklom, odnímateľné bočné panely, otvory na chladenie i káblové prechodky v hornej aj dolnej časti. Rack skrine môžete položiť na podlahu či na stôl v serverovni, príp. uchytiť na stenu. Naša ponuka zahŕňa aj rack súpravy a príslušenstvo. Portfólio dopĺňajú TV a multimédia, IT zariadenia, alarmový a kamerový systém, elektronika (trakčná batéria, nabíjačky, elektrocentrály, menič napätia, stabilizátory, čističky vzduchu, merače hrúbky laku, fiskálne zariadenia a i.). Celý sortiment nájdete na eltrox.sk.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať