Mediatel - firemný online marketing

QYX, s.r.o. – Klimatizácia Košický kraj

- 23. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

V horúcich letných dňoch je chladný vzduch z kvalitnej klimatizácie vždy potešenie. Nevadí ak zima ešte neskončila alebo leto už začalo. Na kúpu klimatizácie nikdy nie je neskoro. Treba zvážiť aký druh klimatizácie Vám bude vyhovovať najviac – čo od nej očakávate, priestor kam ju dáte a v neposlednom rade aj jej špecifické využitie a cena. Lepšie skôr ako na poslednú chvíľu, kedy sa budete potiť v horúčavách. V každom prípade Vám je naše odborné poradenstvo k dispozícií, ktorá Vám poskytne najlepšie riešenie pre Vaše potreby vďaka svojím vedomostiam a nadobudnutým skúsenostiam.

QYX, s.r.o. - Klimatizácia Košický kraj - 1

Naše služby

Pre 100% funkčnosť klimatizácie je potrebná aj jej správna montáž. Preto okrem odborného poradenstva u nás nájdete aj dodávku a profesionálnu montáž klimatizačných jednotiek a garanciou najvyššej kvality.  Ponúkame služby nie len  v oblasti klimatizácií, ale sme odborník aj na vzduchotechniku od popredných dodávateľov.  Kvalitu našich klimatizácií Vám môžeme zaistiť vďaka svetovým značkám našich klimatizácií – DAIKIN, systemair, VORTICE, ELEKTRODESIGN a podobné. Vďaka skúsenostiam, ktoré sme nadobudli za viac ako 12 rokov pôsobenia na trhu Vám vieme poskytnúť špičkové služby najmä v Košiciach a ich okolí. Ukážeme Vám aj ako sa starať o klimatizáciu, aby jej životnosť vydržala čo najdlhšie.

Kvalita za nízku cenu

Práve u spoločnosti KLIMACENTRUM si nemusíte vyberať medzi kvalitou a cenou. Všetky naše klimatizácie aj vzduchotechnika sú za výhodné ceny.  Zaoberáme sa predajom klimatizácií v rôznych druhoch a preto nás neváhajte kontaktovať. Po obhliadke priestoru, prekonzultovaní požiadaviek a následnom vypracovaní dokonalého riešenia s našimi vedomosťami Vám vieme zhotoviť tú najlepšiu cenovú ponuku.  V prípade záujmu o naše služby si neváhajte pozrieť na našej webovej stránke galériu alebo referencie spokojných zákazníkov.

Mohlo by vás zaujímať