Mediatel - firemný online marketing

Psychoterapia objavuje a tiež rieši všetky vaše problémy

- 2. marca 2022
ilustrácia - web

Vítame vás u nás v ProPsych. Poskytujeme vám formu liečby, akou je psychoterapia. Túto liečbu využívame najmä pri ľahkých, ale aj stredne ťažkých duševných a emočných poruchách. Psychoterapia nelieči iba duševné poruchy, pomáha aj pri osobnostnom raste človeka. Nehanbite sa a zastavte sa.

Počuli ste už o termíne psychoterapia? Radi vám priblížime jej výhody

Naši zamestnanci disponujú dlhoročnými skúsenosťami z hľadiska psychodiagnostiky dospelých aj detí. Psychoterapia si vyžaduje dlhodobú prácu s našimi klientami. Podporujeme klientov rast, a preto sa vždy sám na každom sedení rozhoduje o téme či už samotnej hĺbke témy. Psychoterapia je veľmi účinný spôsob liečby. Napomáha klientom vybudovať si lepšie vzťahy s okolím či v pracovnom prostredí. Naši odborníci vám urobia psychologické vyšetrenie na počkanie. Dokonca vám vieme zabezpečiť aj psychotesty do zamestnania. Psychický stav človeka je veľmi dôležitý na vykonávanie pracovnej alebo každodennej činnosti. Majte ju pod dohľadom a navštívte naše zdravotnícke zariadenie.

psychoterapia

Empatické vypočutie, porozumenie a riešenie problému – to všetko zahŕňajú psychoterapie pod našim dohľadom

Naša firma ProPsych s. r. o. vám zabezpečí aj nevyhnutné psychotesty, ktoré sú dané zo zákona. Jedná sa najmä o psychotesty na zbrojný preukaz alebo psychotesty pre vodičov. Náš tím odborníkov je vysokokvalifikovaný na každú jednu sféru testov z hľadiska psychiky a psychoterapie. Preto sa neváhajte na nás obrátiť. Radi vám poskytneme služby našich odborníkov. V rámci každej psychoterapie kladieme dôraz najmä na akceptáciu nášho klienta. Dbáme na jeho pocity a prežívanie problémov. Ponúkame vám veľkú dávku porozumenia tiež empatického vypočutia a následne vyriešime spolu s vami váš problém. Neváhajte skúsiť našu formu psychoterapie ešte dnes a pokojne nás navštívte hneď aj osobne. Radi vám z hľadiska ľudského myslenia a psychiky poradíme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať