Mediatel - firemný online marketing

Prvotriedne rozvádzače zaisťujúce dokonalú ochranu

- 22. marca 2022
ilustrácia - web

Vyskúšajte rozvádzače od Rittal. Disponujú medzinárodne uznávanými certifikátmi a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kvality. Ich komponenty sú podrobované prísnym testom podľa medzinárodných noriem. Rozvádzače vynikajú aj flexibilitou pre zavedenie káblov, vysokým stupňom ochrany a rýchlou montážou.

Rozvádzače pre rýchlu montáž

Štandardne sú rozvádzače vyrobené z oceľového plechu (skrinka aj kryt). Široký uhol otvárania dverí umožňuje dostatok miesta pre montáž či prípadnú výmenu komponentov. Niektoré rozvádzače sú vybavené prehľadným oknom pre rýchlu kontrolu vybavenia. Naša ponuka zahŕňa rozvádzače vo forme svorkovnicových skriniek KL disponujúcich medzinárodnými certifikátmi. Máme ich vo viacerých štandardných rozmeroch. Vďaka svojmu praktickému systémovému príslušenstvu predstavujú chytré riešenie pre všetky bežné aplikácie. Tieto rozvádzače disponujú trojnásobnou povrchovou úpravou poskytujúcou optimálnu ochranu proti korózii. Súvislé nanesenie tesnení z PU peny ručí trvalo vysoký stupeň krytia. Ochranný lem bráni svojvoľnému otvoreniu dverí aj vniknutiu rôznych nečistôt. Oceníte aj jednoduché zavedenie káblov a rýchlu montáž.

rozvádzače

Rozmanité portfólio rozvádzačov

Odporúčame aj rozvádzače – skrinky GA z hliníkového odliatku. Vynikajú extrémnou odolnosťou, čiže sú využiteľné aj v náročnejších prostrediach. Medzi ich ďalšie charakteristiky patrí jednoduchá vnútorná výstavba a možnosť pripojenia ochranného vodiča vo veku aj v skrinke. Náš sortiment zahŕňa aj polykarbonátové skrinky (rozvádzače) PK s alebo bez predvyrazenými otvormi, ako aj malé a svorkovnicové skrinky KX. Samozrejmé je príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete spoľahnúť na naše odborné poradenstvo. Či už potrebujete rozvádzače – dátové rozvádzače (alebo iné typy), rozvádzačové skrine (do nášho sortimentu spadá aj klimatizácia rozvádzačov), adaptéry, racky, konfigurátory, filtroventilátory, rozmanité káblové a upevňovacie príslušenstvo, serverové skrine či zbernicové systémy – z našej bohatej ponuky si zaiste vyberiete. Nájdete ju na rittal.com.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať