Mediatel - firemný online marketing

ProPsych – odborné poradenstvo a psychoterapia

- 28. júla 2020
ilustrácia - web

Psychologické centrum ProPsych svojim klientom ponúka vysoko odborné a profesionálne služby v oblasti klinickej psychológie, dopravnej psychológie a psychoterapie pre dospelých, dospievajúcich, ale aj deti. Žiadateľom o zbrojný preukaz a prácu v SBS ponúkame kompletné psychologické vyšetrenia.

Odborné poradenstvo pre vodičov

Odborné poradenstvo pre vodičov je určené vodičom, ktorí sa dopustili priestupku, alebo iného trestného činu vedenia motorového vozidla pod vplyvom alkoholu, inej návykovej látky alebo liečiva. Pozostáva zo štyroch skupinových stretnutí a individuálneho výstupného rozhovoru. Pri účasti na odbornom poradenstve vám stačí priniesť si so sebou občiansky preukaz, rozhodnutie o podrobení sa odbornému poradenstvu a okuliare, ak ich nosíte.

Psychoterapia pre dospelých

Ponúkame vám odborné a profesionálne služby v oblasti psychoterapie pre deti aj dospelých. Jedná sa o nedirektívny typ psychoterapie v ktorom si klient rozhoduje o témach aj samotnej hĺbke daných tém. Znamená to, že klient sa rozhoduje a terapeut klienta iba sprevádza. Pomáha mu objavovať a riešiť jeho problémy. Každý klient dostane 5 sedení, pričom prvé stretnutie nie je spoplatnené. Dĺžka sedenia je rozmedzí 50 minút.

Psychotesty

Chcete pracovať v bezpečnostnej službe, prípade sa túžite stať držiteľom zbrojného preukazu? Potrebujete si prejsť psychologickým vyšetrením, ktoré vám zabezpečíme v našej ambulancii. Aj v prípade, že si potrebujete predĺžiť platnosť zbrojného preukazu psychotesty na zbrojný preukaz sú potrebné. Tak isto práca v bezpečnostnej službe si vyžaduje, aby ste absolvovali psychotesty pre SBS, bez ktorých jednoducho nemáte šancu získať toto zamestnanie.

Mohlo by vás zaujímať