Mediatel - firemný online marketing

Profesionálna čiastočná aj kompletná rekonštrukcia strechy

- 12. júla 2021
ilustrácia - web

Základné pravidlo znie, že rekonštrukcia strechy patrí do rúk odborníkom. Garantujeme, že Strešné centrum Tomáša Molnára pristupuje ku každej streche individuálne. Usilujeme sa vašu predstavu a požiadavky pretaviť do ideálneho riešenia tak, aby ste boli so svojou novou strechou maximálne spokojní.

Rekonštrukciou strechy zvýšite komfort bývania a ešte aj ušetríte

Zabezpečujeme celý proces rekonštrukcie a výstavby striech, teda od stavebného reziva z vlastnej píly  (hranoly, fošne, strešné laty, šaľovacie dosky, dosky 1. triedy) až po dodanie kompletného diela – teda vašej novej rekonštruovanej strechy. Prvotnou fázou je vždy obhliadka jestvujúcej strechy, príp. aj podrobné naštudovanie plánov od projektanta. Následne vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku na mieru. Naše služby zahŕňajú tesárske, pokrývačské a klampiarske práce. Zakladáme si na spolupráci so spoľahlivými partnermi, ktorí sú zárukou dodania prvotriedneho materiálu, ako aj na dodržiavaní stanovených harmonogramov. Na čom sa dohodneme, tak to platí. Kvalitná rekonštrukcia strechy sa významne podpíše pod zvýšený komfort bývania, ale aj práce. A ešte aj ušetríte, keďže je potvrdené, že profesionálna rekonštrukcia strechy prispieva k zníženiu nákladov na energie, najmä na vykurovanie a klimatizáciu.

rekonštrukcia strechy

Rekonštrukcia strechy zvýši hodnotu nehnuteľnosti

Štandardne sú dva dôvody, ktoré vedú k rekonštrukcii strechy – znížená estetickosť a dizajnovosť vašej súčasnej strechy alebo jej zatekanie. Postaráme sa o dokonalú funkčnosť vašej novej rekonštruovanej strechy, vrátane jej izolačných parametrov, ktoré zabezpečí kombinácia bezchybného zateplenia a správna skladba strešného plášťa. Uvedomujeme si, že rekonštrukcia strechy nemusí zahŕňať len opravu, ale aj zmenu tvaru, dobudovanie okien, vikierov, inštaláciu solárnej techniky či prerobenie podkrovia na obytnú časť. To vedie k zvýšeniu celkovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. Neváhajte a pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom a doprajte sebe, svojej rodine či zamestnancom kvalitnú strechu nad hlavou. Kontaktujte nás a my sa postaráme o všetko potrebné. Dokonca zabezpečíme aj odbornú likvidáciu nebezpečného azbestu, ktorý je častou súčasťou starších eternitových striech. Našu kanceláriu nájdete v Seredi.

Mohlo by vás zaujímať