Mediatel - firemný online marketing

PRODAK s.r.o.- Kvalitné tetovanie

- 10. júla 2020
ilustrácia - web

Tetovanie je skrášlenie určitej časti tela, ktoré vydrží celý zvyšok života. Naša spoločnosť sa zaoberá tetovaniami, piercingmi a airbushom už dlhé roky, sme teda skúsení a máme veľa vedomostí v tejto oblasti. Do našej práce vkladáme vášeň, okrem toho že je to naša profesia, nás to naozaj baví.

Tetovacie štúdio

Ak chcete kvalitné tetovanie vyberte si aj kvalitné tetovacie štúdio. Tatto PRODAK je tetovacie štúdio v Bratislave s množstvom skúseností, ktoré sú v tejto oblasti dôležité. Kladieme dôraz na sterilné moderné pomôcky, ktoré sú od prvotriednych svetových dodávateľov, hygienické prostredie a dezinfekciu. Cena tetovania je individuálna a závislá od jeho veľkosti a umiestnenia, na každej časti tela je iná obtiažnosť tetovania.

Vyberanie tetovania

Tetovanie je veľmi populárne ,ale je to dlhodobá záležitosť, preto si nechajte poradiť od odborníka. Umiestnenie, veľkosť aj štýl tetovania je samozrejme na Vás ale odborník Vám vie poradiť v prípade, že by napríklad miesto nebolo úplne vhodné na kvalitné tetovanie. Je teda dôležité podrobne premyslieť celé tetovanie, či sa Vám bude v budúcnosti páčiť a nebude Vám nijak prekážať.

Starostlivosť o tetovanie

Tetovanie je celoživotné, ale starostlivosti sa nevyhne. Údržba tetovanie nie je náročná, práve naopak je to veľmi jednoduché. Aby malo tetovanie dlhú životnosť, dôležité sú prvé dni a týždne. Stačí ak necháte tetovanie dýchať čo najviac, okrem prvých pár hodín po tetovaní, nevysušovať pokožku a zbytočne ničím nenatierať tetovanie. Ak zvládnete tieto jednoduché kroky o tetovanie je postarané.

tetovanie
tetovanie – PRODAK

Piercing

Okrem tetovania nájdete v ponuke našich služieb aj aplikáciu piercingov. Nemusí to byť dlhodobé ako tetovanie, pretože si dierku kedykoľvek môžete nechať zarásť, no aj tak si dobre premyslite aký a kde chcete piercing. Aj v tejto oblasti Vám ponúkam naše odborné poradenstvo.

Mohlo by vás zaujímať