Mediatel - firemný online marketing

Problém s vráskami vyrieši botox s prirodzeným efektom

- 15. júla 2021
ilustrácia - web

Túžite po omladení pleti bez vrások a bez chirurgických zásahov? Vyskúšajte botox v dermatoestetickom centre estém. Garantujeme šetrné vypnutie mimických vrások pomocou minimálnych dávok botulotoxínu, ktorý navodí dokonalé vypnutie pleti i relaxáciu svalstva.

Vaša tvár získa želaný mladistvý vzhľad.

Botox pre úžasné vypnutie vrásokBotox je veľmi častou látku využívanou v kozmetickom i farmaceutickom priemysle. Ide o produkt baktérie druhu Clostridium botulinum. Jeho nízke dávky sa aplikujú vpichovaním tenkou ihlou pod kožu (do svalov). Účinok je všeobecne známy – vyhladenie vrások (najmä na čele, v oblasti koreňa nosa, na krku a pri vonkajších očných kútikoch). Tajomstvo spočíva v tom, že botox blokuje nervové zakončenia svalu, ktorý je denervovaný. Dochádza k dočasnému prerušeniu nervových impulzov, čo vedie k uvoľneniu svalstva. Viditeľným výsledkom je omladenie tváre, a to bez akéhokoľvek chirurgického zákroku či bolestivých jaziev. Viditeľné účinky botoxu môžete obvykle spozorovať už po niekoľkých dňoch. Pre udržanie efektu a zvýšenie trvácnosti odporúčame botox po prvej aplikácii opakovať cca po 3 mesiacoch, druhý asi po pol roku a tretí cca o 9 – 12 mesiacov. Je zrejmé, že účinok sa po opakovaných aplikáciách predlžuje.

botox

S botoxom k prirodzenej kráse

Upozorňujeme, že pri botoxe je niekoľko kontraindikácií, ako napríklad tehotenstvo, dojčenie, nervové poruchy, poruchy zrážanlivosti krvi či prípadné alergie na niektoré zložky prípravku. Nemusíte sa obávať, radi s vami dôsledne a detailne prekonzultujeme všetky potrebné náležitosti. Pre krásu sa trpí – znie staré príslovie, ktoré však v dermatoestetickom centre estém neuznávame. Práve naopak. Naším cieľom je vytvorenie harmonického a komfortného prostredia, v ktorom sa budete cítiť vynikajúco. Sústreďujeme sa na poskytovanie prvotriednych služieb v oblasti estetickej dermatológie, ktoré v maximálnej miere individuálne prispôsobujeme potrebám každého klienta. Pretože iba správna kombinácia ošetrení a použite vodných kozmetických prípravkov (ktoré nájdete na našom e-shope) vedú k nádherne vyzerajúcej a zdravej pleti.

Mohlo by vás zaujímať