Mediatel - firemný online marketing

Prírodná kozmetika pre dokonalé rozmaznávanie pokožky i mysle

- 17. júla 2021
ilustrácia - web

O dokonalú starostlivosť vašej pleti sa postará prírodná kozmetika Balneo Peat. Navyše navodí príjemnú a harmonickú atmosféru i pohodu. Upokojí myseľ a celému telu dodá zaslúženú úľavu. Rozmaznávajte svoju pokožku i myseľ, doprajte im ten najvyšší komfort.

Mydlá ako obľúbená prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika Balneo Peat vo forme ručne vyrábaných mydiel je neuveriteľne populárna. Mydlá obsahujú esenciálne oleje, ktoré vašu pokožku dostatočne vyživujú a regenerujú. V našej ponuke nájdete o. i. aj levanduľové mydlo pre všetky typy pleti. Sú preukázané hojivé účinky levandule, ako aj jej pomoc pri zmierňovaní zápalov. Zároveň efektívne pôsobí proti mikróbom. Vôňa levandule navyše zmierňuje stres a odbúrava napätie. Prírodné mydlo z materinej dúšky vás očarí sviežou korenisto-bylinnou vôňou s drevitým nádychom. Nechtíkové mydlo s drvenými okvetnými lístkami nechtíka lekárskeho je zase neoceniteľnou pomocou pri akné a niektorých typoch ekzémov. Taktiež má antibakteriálne, hojivé a protizápalové účinky. Zaručí pružnosť a jemnosť vaše pleti. A ak ju máte citlivú a problematickú, tak medzi vašou kozmetikou nesmie chýbať prírodné rašelinové mydlo. Obsahuje vysoký podiel minerálnych látok a huminových kyselín. Výborne tlmí príznaky akné, psoriázy, lupienky a atopického ekzému.

prírodná kozmetika

Relaxačný kúpeľ s prírodnou kozmetikou

Doprajte si súkromný a komfortný wellness vo vašej kúpeľni. Postačí vaňa, teplá voda a prírodná kozmetika v podobe kúpeľov Balneo Peat. Na výber máte hneď niekoľko možností – kúpeľ Levanduľa zabezpečí stimuláciu regeneračných procesov v pleti, čím prispeje k jej dobrému stavu a ešte vám aj navodí duševnú pohodu. Pre upokojenie pokožky so sklonom k podráždeniu odporúčame bylinný kúpeľ pre problematickú pleť. Po celodennom strese v práci nie je nič lepšie ako ponoriť sa do horúcej vody s kúpeľom Relax, ktorý obsahuje medovku, materinu dúšku, levanduľu a rašelinu. Vyskúšali ste už naše rašelinové kúpele, vyrobené unikátnou technológiou? Poskytujú uvoľnenie pri napätí i ťažkostiach pohybového aparátu a podporujú aj regeneráciu kožných buniek. Stačí 10 – 20 minútový kúpeľ a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Vyberajte z obľúbených vôní Natural, Woody Mix (céder a santal) alebo Cool Floral (jazmín a frézia). Úchvatná prírodná kozmetika Balneo Peat vás zaručene nesklame. Ktorej dáte prednosť vy? Na našej webovej stránke nájdete celú ponuku  sortimentu, ako aj najaktuálnejšie novinky.

prírodná kozmetika od kerzam.sk

Mohlo by vás zaujímať