Mediatel - firemný online marketing

Prepravná spoločnosť, ktorej záleží na komforte pasažierov – to je AUSTRIA & EU TRAVEL

- 10. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Potrebujete prepraviť do Rakúska, Švajčiarska alebo do Nemecka?

Kvalitná prepravná spoločnosť vás vyzdvihne na vami určenej adrese alebo vo vybranom meste a privezie až na zvolenú adresu v zahraničí.

prepravná spoločnosť

Naša prepravná spoločnosť  AUSTRIA & EU TRAVEL vám ponúka prepravu do nemecky hovoriacich krajín. Prepravu zabezpečujeme do Rakúska, Švajčiarska a do vybraných častí Nemecka. S nami máte záruku komfortnej cesty z vami určenej adresy na Slovensku až po vami určenú adresu v zahraničí.

Flexibilita, pohodlie a bezpečnosť – to všetko vám garantuje naša prepravná spoločnosť

Prepravná spoločnosť, pre ktorú je zákazník vždy na prvom mieste. Prioritou našej spoločnosti AUSTRIA & EU TRAVEL je poskytovať kvalitné služby, ktorých výsledkom je maximálna spokojnosť nami prepravovaných osôb. V závislosti od počtu prepravovaných osôb vám ponúkame prepravu v rôzne veľkých vozidlách. Dbáme na to, aby preprava osôb prebehla vždy bezpečne a pohodlne. Stiesnených priestorov sa s nami nemusíte obávať.

Pod našim dohľadom prebehne osobná preprava vždy diskrétne, spoľahlivo a vo vysokom štandarde. Či už do nemecky hovoriacich krajín cestujete za prácou, na dovolenku alebo z akýchkoľvek iných dôvodov – naša autopreprava je vám k dispozícii.

Cestujete do Rakúska, Švajčiarska či do Nemecka? Prepravíme vás priamo na vami určenú adresu v zahraničí

Cestovanie vie byť zdĺhavé. Nie však vtedy, keď sa rozhodnete cestovať s overenou prepravnou spoločnosťou. Naša prepravná spoločnosť AUSTRIA & EU TRAVEL vám ponúka možnosť prepravy s vyzdvihnutím priamo na vašej adrese a dopravou až na vami určenú adresu v zahraničí.

Zo Slovenska vás vyzdvihneme priamo na vašej adrese, respektíve vo vami vybranom meste. Na Slovensku ponúkame vyzdvihnutie v mestách Medzilaborce, Snina, Košice, Prešov, Rožňava, Poprad, Rimavská Sobota, Ružomberok, Lučenec, Martin, Zvolen, Žilina, Žarnovica, Púchov, Nitra, Trenčín, Trnava, Skalica, Myjava, Štúrovo, Šahy, Veľký Krtíš, Prievidza a Topoľčany. Naši profesionálni šoféri zabezpečia, aby ste sa počas jazdy cítili príjemne. Samozrejmosťou sú aj prestávky či pauzy na odpočívadlách, kde je možné použiť WC a kúpiť si občerstvenie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Autopreprava – jej výhody a nevýhody

Prečo si zvoliť službu, akou je osobná preprava?

Bezpečná preprava osôb k vašim službám

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať