Mediatel - firemný online marketing

Pred slnečným žiarením vás ochránia kvalitné clony

- 2. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Clony sú cenovo výhodným a efektívnym tienením, ktoré vás ochráni pred slnečným žiarením. Pobyt na slnku je dôležitý. Nie však ten dlhodobý alebo pobyt, pri ktorom slnko priamo dopadá na pokožku a oči, ktoré môže poškodiť. Slnečné žiarenie je nevhodné aj pre vybrané typy materiálov. Nami ponúkané plachtové clony preto môžete využiť či už pre vlastnú ochranu alebo na ochranu vybraných priestorov a materiálov.

Aké vlastnosti majú nami ponúkané clony?

Nami ponúkané plachtové clony alebo inak nazývané aj plachtové tienenie sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Charakteristické sú svoju odolnosťou, pevnosťou aj všestrannosťou. Naše clony je totiž možné prispôsobiť potrebám rozličných priestorov a plôch. Využiteľné sú ako tienenie pre prístrešky, na terasy či verandy a kombinovateľné sú s plachtami na altánky. Skvele poslúžia aj ako tienenie pre verejné priestory, pracoviská či sklady.

Navyše, okrem ochrany pred slnečným žiarením poskytujú ochranu aj voči vlhkosti a rôznym nečistotám. Disponujú membránami z nepriepustných materiálov, takže budete pod nimi vždy v suchu a v bezpečí. Naše plachtové clony neprepúšťajú vodu a obávať sa netreba ani tvorby vodných kaluží či zhlukovaniu ťažkej vody na ich povrchu.

clony

S našimi plachtovými clonami budete dlhodobo spokojní

Naše clony vyrábame tak, aby sa dokonale prispôsobili vašim potrebám. Vieme, že každý má o niečo iné nároky na tienenie. Kým niekto potrebuje clony využívať len napríklad počas leta, na iných miestach je vhodné celoročné tienenie clonami.

Radi si pozrieme a ohodnotíme priestor, pre ktorý chcete clony použiť. Vhodne vám poradíme a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie, s ktorým budete dlhodobo spokojní. S oblasti tienenia a výroby plachiet sme ozajstní špecialisti. Aj preto v našej ponuke nájdete nie len clony, ale aj autoplachty, plachty na altánky či vysokokvalitné bezpečnostné siete. Samozrejmosťou v našej ponuke sú dokonca aj žinenky. Neváhajte nás kontaktovať. Radi odpovieme na vaše otázky.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať