Mediatel - firemný online marketing

Prečo sú trapézové plechy ideálnou strešnou krytinou?

- 7. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Trapézové plechy odolajú poveternostným vplyvom. Sú pevné, dlho vydržia a zaiste uvítate ich pomerne nízku cenu.

Navyše, trapézové plechy je možné použiť pri rozličných sklonoch strechy.

trapézové plechy

Tvarové tapézové plechy sú charakteristické pozdĺžnym lichobežníkovým (trapézovým) prelisovaním. To zvyšuje ich tuhosť v jednom smere. Zároveň sa vyznačujú pevnosťou, dlhou životnosťou a stabilitou. Aj vďaka tomu patria trapézové plechy medzi  obľúbené strešné krytiny Slovákov.

Úžasné vlastnosti trapézových plechov

Akými ďalšími vlastnosťami disponujú trapézové plechy? Ich tajomstvom je úžasná trvácnosť a odolnosť voči celoročným poveternostným podmienkam. Trapézové plechy si (podobne ako škridla) uchovávajú úžitkové vlastnosti počas horúčav aj mrazivých zím – a to niekoľko rokov. K ich obľúbenosti zaiste prispieva fakt, že trapézové plechy sú pomerne lacné. Aj preto sú žiadané nielen na rodinných domoch, ale aj na rôznych priemyselných objektoch. Je potrebné zdôrazniť ešte jednu vlastnosť. Strešné a fasádne trapézové plechy dostať v širokej palete farieb a je možné ich strihanie na mieru. Ak k tomu pridáte jednoduchý a zároveň elegantný vzhľad, je zrejmé, prečo sú trapézové plechy ideálnou strešnou krytinou. Navyše je možné ich použitie pri rozličných sklonoch strechy.

Trapézové plechy na mieru vašej strechy

Staviate dom a chcete mať trapézové plechy nad hlavou? Alebo máte staršiu strechu a rozhodli ste sa ju vymeniť práve za trapézové plechy? Kontaktujte firmu ARRI, s.r.o., ktorá patrí k odborníkom na strechy. Ponúkame komplexné riešenia na mieru. Čiže trapézové plechy (či inú strešnú krytinu) vám namontujeme spoločne s doplnkami (strešné okná, zábrany proti snehu), vrátane žľabov a odkvapových systémov. V rámci poskytovaných služieb ponúkame aj prepravu a dovoz stavebného materiálu a jeho vykladanie pomocou hydraulickej ruky. Taktiež zabezpečíme odstránenie, odvoz a následnú likvidáciu nebezpečného odpadu.

Ak vás zaujali trapézové plechy alebo iná strešná krytina, vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Jej vypracovanie, ako aj bezplatné zameranie strechy, vieme realizovať už do 24 hodín.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať