Mediatel - firemný online marketing

Prečo sú drevostavby čoraz obľúbenejšou voľbou Slovákov?

- 7. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Maximálna funkčnosť, energetická úspora, ekologické riešenie – drevostavby sú aktuálnym hitom všetkých, ktorí chcú bývať zdravo, ušetriť na energiách a zároveň byť ohľaduplní k prírode.

drevostavby

Praktické, moderné a ekologické – presne také sú drevostavby od MONTISTAV, s. r. o. Či už sa rozhodnete pre difúzne uzavretú alebo otvorenú konštrukciu, bungalov alebo poschodový dom – garantujeme riešenia na mieru, s ktorými budete zaiste spokojní.

Vlastnosti drevostavieb

Drevostavby uchvacujú nielen svojím ekologickým rozmerom, ale aj dizajnovým prevedením. Ich jedinečnosť spočíva v úchvatnej kresbe a vôni dreva, ktoré celej stavbe dodajú originalitu. Samozrejme, nemožno zabúdať aj na maximálnu energetickú úspornosť (drevostavby patria medzi nízkoenergetické domy). Zaiste uvítate, že mesačné náklady na vykurovanie v zime či klimatizáciu v lete klesnú. Tajomstvom sú prirodzené termoregulačné vlastnosti dreva ako prírodného materiálu. Drevostavby taktiež vynikajú rýchlosťou výstavby. V porovnaní s klasickou murovanou nehnuteľnosťou vyžadujú drevostavby pri realizácii oveľa menej času.  Drevostavby navrhujeme a staviame na mieru, čiže každý náš zákazník získa vysnívaný domov, ktorý prispeje ku komfortnému, úspornému a zdravému bývaniu. 

Drevostavby z obnoviteľných materiálov

Nenapadá drevostavby drevokazný hmyz? Určite nie. Ich povrch je špeciálne upravený, čiže sa nemusíte báť hmyzu alebo výčinov počasia. Drevo nenavlhne, nepresuší sa, nepopraská ani sa inak nedeformuje. Dodáme, že naše drevostavby sú charakteristické vynikajúcimi zvukovo-tepelno-izolačnými vlastnosťami. Navyše, zbytočne nezaťažia váš rozpočet. Áno, drevostavby ponúkame za pomerne nízke obstarávacie ceny (vzhľadom na aktuálnu situáciu na trhu s nehnuteľnosťami aj stavebninami). Na záver zdôrazníme ekologický aspekt, t. j. drevostavby vyrábame z materiálov z obnoviteľných zdrojov.

Stavte aj vy na moderné drevostavby či montované domy, ktoré uspokoja požiadavky na bývanie pre jednotlivcov, páry aj viacpočetné rodiny.

Ak dom na kľúč, tak od MONTISTAV, s. r. o.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať