Mediatel - firemný online marketing

Prečo nikdy nepodceňovať vyrovnanie podlahy

- 2. júna 2022
ilustrácia - web

Na vyrovnanie podlahy nezabúdajte v prípade, ak vás čaká montáž či rekonštrukcia podlahovej krytiny. Prečo? Vyrovnanie podlahy totiž ovplyvňuje jej estetickosť, kvalitatívne vlastnosti používania i životnosť. Firma PARKETY NOVÁK ponúka komplexné služby v oblasti kladenia, opráv a ošetrovania podláh.

vyrovnanie podlahy

Vyrovnanie podlahy eliminuje vznik štrbín a iných nedokonalostí

Vyrovnanie podlahy sa týka celej plochy, na ktorú plánujete položiť podlahovú krytinu (parkety, laminátová podlaha). Jeho úlohou je zabrániť prevýšeniam či spádom zapríčineným nesprávnou priliehavosťou podlahy. Tie často vedú k jej znehodnoteniu a pomerne rýchlemu poškodeniu. Najčastejšími prejavmi nevyrovnanej podlahy sú vzduchové bubliny pod podlahovou krytinou a jej vŕzganie. Vyrovnanie podlahy realizujeme pred montážou parkiet a laminátovej podlahy, ako aj pri brúsení a rekonštrukcii parkiet. Eliminujeme tak riziko vzniku rôznych štrbín, vychýlenia do strán a iných nezrovnalostí. Naším cieľom je elegantná, štýlová a komfortná podlaha príjemná na dotyk, ktorá je dokonale stabilná pri každom kroku a bez problémov zvládne každodenné zaťaženie.

Experti na vyrovnania podláh

Postaráme sa o pomerne rýchle a bezchybné vyrovnanie podlahy. Odporúčame ho nielen do novostavieb, ale aj do starších objektov, v ktorých sa plánuje modernizácia podlahového riešenia. Nemusíte sa obávať, vyrovnanie podlahy trvá pomerne krátko (v závislosti od veľkosti plochy). Disponujeme bohatými skúsenosťami, kvalifikovaným personálom aj špeciálnymi zariadeniami, ktoré urýchľujú celý proces a zároveň garantujú odborné vyrovnanie. Je potrebné zdôrazniť, že vyrovnanie podlahy nie je výhradnou záležitosťou domácností. Je vhodné aj do kancelárskych či iných firemných priestorov. Samozrejmé je vyrovnanie podlahy v altánkoch, na terasách a pod. Sme experti na podlahy, čo sa odráža v každej spolupráci. Presvedčte sa sami. Do pozornosti dávame aj náš e-shop allstores.sk, kde nájdete všetko potrebné pre údržbu podláh a parkiet (mop, olej na parkety, lišty, penetračný náter a i.).

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať