Mediatel - firemný online marketing

Prečo nad sporákom nikdy nesmie chýbať digestor – odsávač pár?

- 4. októbra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Ako udržať v kuchyni čistejší vzduch? Ako zabrániť zbytočnej kondenzácií pary na kuchynskom zariadení či na stenách?

Odpoveď je jednoduchá: výkonný digestor – odsávač pár.

Stavte na model na mieru, s tichým chodom a modernými funkciami.

digestor - odsávač pár

Dajte zbohom pachom z jedla pri varení. Riešením je digestor – odsávač pár. Ide o akési spojenie klimatizácie a ventilátora. Nech už máte kuchyňu zariadenú v akomkoľvek štýle, digestor – odsávač pár značky Rizzoli by v nej rozhodne nemal chýbať. Prečo?

Moderný vzhľad aj funkcie digestora – odsávača  pár

Každý digestor – odsávač pár Rizzoli je možné umiestniť nad sporák na tuhé palivo, sporák na pevné palivo či nad kombinovaný sporák. Zaiste oceníte vynikajúci sací výkon a nízky stupeň hlučnosti, o ktorú sa postarajú tiché motory. Digestor – odsávač pár sa zároveň jednoducho ovláda a je vybavený štyrmi rýchlosťami odsávania. Je potrebné zdôrazniť, že digestor – odsávač pár Rizzoli v sebe kombinuje praktické s moderným. Výrobcovia totiž použili hneď niekoľko moderných technológií ako touch control, no smell filter či heat resistant. Digestor – odsávač pár Rizzoli upúta nielen z funkčného, ale aj vizuálneho hľadiska. Prepája taliansku eleganciu a minimalizmus, a to celé podčiarkuje osvetlenie LED pásmi s nízkou spotrebou energie.

Digestor – odsávač pár na mieru vašej kuchyne

Digestor – odsávač pár Rizzoli nakúpite výhodne na sporakynadrevo.sk. Na výber máte smart, zaoblený, plochý, diagonálny, zapustený či dokonca digestor – odsávač pár situovaný pod kuchynskou linkou. Nech už si vyberiete akýkoľvek digestor – odsávač pár Rizzoli, získate skvelého pomocníka, ktorý sa postará o čistejší vzduch vo vašej kuchyni. Taktiež je nápomocný pri predchádzaní vzniku vlhkosti a následnému výskytu plesní. Digestor – odsávač pár totiž eliminuje riziko kondenzácie pary na stenách či kuchynskom zariadení. Radi by sme zdôraznili, že každý digestor – odsávač pár vieme prispôsobiť na mieru. Váš šporák s ním vytvorí perfektnú dvojicu.

Na záver by sme chceli dodať,  že naša ponuka zahŕňa aj kuchynský sporák na drevo (o. i. aj sporák na drevo s teplovodným výmenníkom). Máme aj sporáky na tuhé palivo s teplovodným výmenníkom. Pri výbere vám radi pomôžeme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať