Mediatel - firemný online marketing

Prečo je mikrocement ako stavebný materiál perfektnou voľbou?

- 1. júla 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Mikrocement ako materiál budúcnosti – nanáša sa priamo na pôvodný povrch (šetrí čas aj peniaze).

Je ekologický, odolný a ultratenký. Má široké spektrum bezšpárovej aplikácie – krby, steny, fasády atď.

mikrocement

Aktuálne je mikrocement obľúbený v oblasti dizajnu. Ako uvádzajú experti z MC STUDIO, mikrocement je určený na dekoratívne povrchové úpravy v domácnostiach, obchodných priestoroch či vo wellness. Obzvlášť žiadaný je pre výbornú pevnosť a odolnosť. Aké ďalšie benefity ponúka?

Výhody mikrocementu

Mikrocement je aplikovateľný na rozmanité povrchy, čiže je všestranne použiteľný. Mnohí vítajú jeho jednoliaty, súvislý mramorový dizajn. Mikrocement totiž nevytvára škáry ani rezy. Krásne vynikne na moderných aj historických budovách – a to nielen na stenách. Mikrocement je vhodný aj na podlahy, schody, bazény, fasády, krby, terasy – jednoducho na rôzne objekty v interiéri aj exteriéri. Stačí iba prispôsobiť skladbu jeho jednotlivých zložiek. Mikrocement má mimoriadne rozsiahlu škálu prevedenia. Môže byť jednofarebný, viacfarebný, matný, lesklý, drsný, naturálny, v ozdobnejšom aj jednoduchšom vizuálnom prevedení. Pokojne si môžete dať jednofarebný mikrocement do kuchyne a napríklad matný do spálne, detskej izby, kúpeľne, vstupnej haly či kancelárie.

Mikrocement ako jednoduché riešenie v komplikovanejších stavebných situáciách

Disponujú vaše steny oblúkmi, šikminami či inými atypickými tvarmi, a teda je pomerne problematické použiť štandardné typy materiálov? Mikrocement je skvelým riešením. Je ultratenký (hrúbka cca 2 – 3 mm), čiže v minimálnej miere zaťažuje konštrukciou. Aj preto je odporúčaný nielen pri novostavbách, ale aj renováciách či rekonštrukciách. Je dôležité spomenúť, že mikrocement na nanáša priamo na pôvodný povrch. V dôsledku toho ušetríte obrovské množstvo času a financií, a v neposlednom rade aj stavebného odpadu. Je potrebné zdôrazniť, že mikrocementje ekologický (pri jeho výrobe sa používajú výhradne prírodné materiály). Na záver ešte jeden benefit – mikrocement sa jednoducho udržiava. Stačí pH neutrálny saponát.

Kontaktujte nás pre viac informácií.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať