Mediatel - firemný online marketing

Prečo je masívny nábytok vždy dobrou voľbou?

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Nadčasovosť, exkluzivita, odolnosť, stabilita, pevnosť, dlhá životnosť, jednoduchá údržba, ľahká kombinovateľnosť aj prípadná renovácia – to je len niekoľko dôvodov, prečo sa masívny nábytok vyplatí.

masívny nábytok

Máte radi jedinečnosť a poctivú ručnú prácu? Potom oceníte masívny nábytok od DrevoTip, ktorý vyrábame z kvalitných – stopercentne prírodných – drevín. Každú dosku, latu či iný kúsok dreva premieňame v našej dielni na masívny nábytok, ktorý podčiarkne exkluzivitu a nadčasovosť priestoru.

Masívny nábytok na mieru

Ako zruční stolári s bohatými skúsenosťami vyrábame rozmanitý masový nábytok. Či už potrebujete postele, stolíky, vitríny, skrine, skrinky, komody, police, stoličky či iný nábytok do vášho domu, bytu, kancelárie alebo iného priestoru – stačí nás kontaktovať telefonicky, príp. e-mailom. Vyrábame aj atypický masívny nábytok. Cieľom je, aby dokonale zapadol do interiéru a spolu s ostatným zariadením vytvoril jednotný harmonický celok. Výhodou je, že masívny nábytok sa pomerne jednoducho kombinuje a zároveň si nežiada špeciálnu údržbu ani starostlivosť. V prípade poškodenia / renovácie zvyčajne stačí masívny nábytok prebrúsiť a opäť nalakovať. To zďaleka nie sú jeho jediné výhody.

Benefity masívneho nábytku

Už roky je masívny nábytok pomyselným kráľom v oblasti nábytkárstva a interiérového dizajnu. Je charakteristický nadčasovou eleganciou, ktorá ide ruka v ruke s praktickosťou. Masívny nábytok vyrábame z kvalitných drevín, a preto sa vyznačuje úžasnou odolnosťou, pevnosťou, stabilitou a trvácnosťou. Garantujeme, že masívny nábytok sa vám po niekoľkých mesiacoch nerozpadne. Jeho životnosť je rátaná na desaťročia – a to aj pri každodennom používaní. V neposlednom rade je potrebné zdôrazniť úchvatnú kresbu a vôňu dreva, ktorú preberá aj masívny nábytok. Každý kus je teda originál, ktorý vyrábame presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Dodáme, že masívny nábytok lakujeme transparentným lakom, ktorý vytvára efektívnu ochrannú bariéru pred štandardnými interiérovými podmienkami (teplota, vlhkosť a pod.). Každopádne, masívny nábytok odporúčame umiestniť čo najďalej od vykurovacích telies a do nie príliš vlhkého interiéru.

Okrem výroby masívneho nábytku sme experti aj na frézovanie dreva. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať