Mediatel - firemný online marketing

Prečo je kontrola originality potrebná pre každé vozidlo?

- 1. marca 2022
ilustrácia - web

Kúpili ste vozidlo z druhej ruky? Kontrola originality vám pomôže odhaliť presný stav vozidla i jeho pôvod a originalitu. Kontrola originality v Prešove v UNI STK odhalí či bolo vozidlo odcudzené, koľko má najazdených kilometrov, či na ňom boli vykonané rôzne skryté úpravy alebo má rôzne neevidované poškodenia.

Kontrola originality – najefektívnejšia prevencia parametrov vášho vozidla

Kontrola originality odhalí pravý stav kupovaného vozidla. Neraz sa stáva, že na vozidle sú stáčané kilometre, sú zmenené VIN čísla alebo vozidlo používa falošné čísla dokladov. Pokaľ chcete mať istotu, že je s vaším automobilom všetko v najlepšom poriadku a vozidlo je oprávnené na zaradenie do cestnej premávky – spoľahlivú kontrolu originality by ste mali vykonať čím skôr.

Počas kontroly originality u nás v UNI STK v Prešove naši profesionálni technici dôkladne overia presný stav vášho vozidla. Overíme za vás i dôležité parametre, ako napríklad predošlú exekučnú blokáciu vozidla, ako aj to či vozidlo nebolo kradnuté alebo či sa nevyskytuje v pátracích evidenciách.

kontrola originality

Prečo je potrebné vykonať kontrolu originality?

Kontrolu originality – KO rozhodne nepodceňujte. Pokiaľ totiž vozidlo nespĺňa všetky zákonom stanovené parametre a jeho stav nekorešponduje s jeho popisom a dokumentáciou, tak podľa platnej slovenskej legislatívy, ako aj ďaľších európskych zákonov, nie je takéto vozidlo spôsobilé na premávku po pozemných komunikáciách.

Mnoho krát, najmä pri kúpe vozidiel zo zahraničia, sa stáva, že ich stav nekorešponduje s popisom predajcu – kontrola originality v Prešove vaše vozidlo preverí a zaistí, že všetko je v najlepšom poriadku. Okrem kontroly originality pre vás zabezpečíme tiež emisné kontroly a vykonáme STK. Jednoducho, urobíme všetko preto, aby ste s vaším vozidlom nemali na cestách žiadne problémy. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať