Mediatel - firemný online marketing

Prečo je dezinfekcia dôležitá?

- 19. apríla 2022
ilustrácia - web

Kvalitná dezinfekcia je pre vybrané typy priestorov mimoriadne dôležitá. Zaistí hygienickú čistotu bez baktérií, vírusov či mikróbov a iných nečistôt. Naša spoločnosť – KREMIX plus, s.r.o. vám pomôže s profesionálnou dezinfekciou priestorov a vzduchotechniky za pomoci špeciálneho foggera.

dezinfekcia

Aké výhody prináša dezinfekcia za pomoci moderného foggera?

Kvalitná dezinfekcia je mimoriadne dôležitá. Mikróby, baktérie, vírusy či plesne a iné nečistoty sa usádzajú aj na miestach, na ktorých by ste ich nečakali. Najmä v priestoroch, v ktorých sa pravidelne pohybuje množstvo osôb či vo verejných priestoroch je spoľahlivá dezinfekcia veľmi dôležitá.

U nás v KREMIS plus, s.r.o. v Banskej Bystrici používame na dezinfekciu špeciálny fogger. Ten patrí medzi medzi najúčinnejšie moderné technológie dezinfikovania. Na dezinfekciu používa efektívny princíp vytvárania studenej hmly. Ten v kombinácii s certifikovanou chémiou PolyHMG eliminuje rôzne typy baktérií, mikróbov a vírusov. Dezinfekcia je mimoriadne dôležitá aj pre vzduchotechniku, v ktorej sa neraz hromadí veľké množstvo baktérií, mikróbov a vírusov.

Kde všade je vhodné použiť kvalitnú dezinfekciu?

Kvalitnú dezinfekciu je potrebné vykonávať pravidelne najmä v priestoroch, ktoré si vyžadujú zvýšenú hygienu alebo majú špeciálne nároky na čistotu. Ide napríklad o zdravotnícke zariadenia, potravinárske prevádzky, práčovne či priestory hotelov a ubytovacích zariadení, verejné priestory, nákupné centrá, domovy dôchodcov ale aj školy, škôlky či knižnice a podobne.

Dezinfekciu v Banskej Bystrici a okolí vykonávame aj pre interiéry áut, ktorých vzduchotechnika by mala byť pravidelne čistená. V prípade záujmu o dezinfekciu vašich priestorov a vzduchotechniky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Pozrite si tiež našu ponuku v segmente klimatizáciatepelné čerpadlá. Zakaždým vám radi vám poradíme a pomôžeme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať