Mediatel - firemný online marketing

Prečo by ste mali montáž pletiva vždy zveriť odborníkom?

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Vyčistenie priestoru, vymeranie, určenie rohových bodov, osadenie stĺpikov s dôrazom na primerané rozostupy. A nezabudnúť na vzpery – montáž pletiva rozhodne nie je maličkosťou.

montáž pletiva

Plánujete nové oplotenie pozemku? FIOSS zabezpečí návrh aj montáž pletiva s dôrazom na presnosť, bezpečnosť a rýchlosť práce. Montáž pletiva zakaždým prebieha v réžii našich vyškolených pracovných tímov, ktorí sú garanciou profesionality v každom aspekte spolupráce – od návrhu až po realizáciu.

Prečo sa svojpomocná montáž pletiva nemusí vždy vyplatiť?

Sú dve hlavné dôvody, ktoré si žiada akákoľvek montáž pletiva – odborné znalosti a technické vybavenie. Tak máte istotu, že vaše pletivo na plot bude namontované správne, s dôrazom na jeho dlhoročnú životnosť a funkčnosť aj pri každodennom zaťažení a vystavení rôznym poveternostným podmienkam. Vo FIOSS sme experti na montáž pletiva (ako aj na plotyoplotenie pozemku vo všeobecnosti) a vždy si zakladáme na použití kvalitných materiálov a prvotriednej práce. Spokojnosť klientov je cieľom, ku ktorému smeruje každá montáž pletiva v našej réžii.

Postup montáže pletiva

Montáž pletiva štandardne začína vyčistením priestoru od buriny, kameňov či starého pletiva. Následne pletivo vymeriame a určíme rohové body. Montáž pletiva pokračuje osadením stĺpikov s dôrazom na ich primerané rozostupy. Nezabúdame ani na vzpery, ktoré prispievajú k pevnosti pletiva. Montáž pletiva prebieha vždy po obojstrannej dohode, s dôrazom na presnosť termínu. Taktiež dbáme na ústretovú komunikáciu a flexibilný prístup. Aj vďaka tomu prebehne montáž pletiva bez zbytočných problémov a najmä načas, čo klienti mimoriadne oceňujú. Dodáme, že montáž pletiva vo výraznej miere uľahčuje a urýchľuje podhrabová doska, ktorá je efektívnou náhradou betónovania plotového múrika.

Vo FIOSS chceme, aby montáž pletiva viedla k jeho dlhoročnej funkčnosť a životnosti. Teda aby sa vaša investícia do nového oplotenia vyplatila.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru s výhodou cenou za pletivo či plotové dielce. Tešíme sa na spoluprácu.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať