Mediatel - firemný online marketing

Pre vykurovanie uhlím a eko hráškom sú tu kotly na tuhé palivo

- 2. marca 2022
ilustrácia - web

Kotly na tuhé palivo ponúkajú možnosť vykurovania uhlím a eko hráškom. Naša spoločnosť EXPOL TRADE s. r. o. vám ponúka kotly na tuhé palivo najvyššej kvality, ktoré poskytujú veľmi podobnú účinnosť ako im príbuzné kotly na pelety. Kotly na tuhé palivo si veľmi rýchlo obľúbite i vďaka jednoduchosti ich používania a vysokému výkonu.

Prečo sa rozhodnúť pre kotly na tuhé palivo?

Kotly na tuhé palivo ponúkajú možnosť vykurovania uhlím či eko hráškom pričom sú zárukou spoľahlivého výkonu a jednoduchého ovládania. Ich účinnosť vykurovania je podobná samotným kotlom na pelety, ktoré patria do skupiny najvyužívanejších kotlov na vykurovanie. Do kotlov na tuhé palivo môžete použiť uhlie, ktoré je známe svojou vysokou výhrevnosťou, podobne ako eko hrášok, ktorý síce nie je až tak známy, no jeho vysoká výhrevnosť je nespochybniteľná.

Samozrejmosťou pri nami ponúkaných kotloch na tuhé palivo je zabudované automatické podávanie paliva a pri vybraných typoch aj automatické zapaľovanie a automatické vyhasínanie, ktoré je možné nastaviť podľa vašich preferencií. Kvalitné kotly na tuhé palivo vám tak výrazne uľahčia celý proces vykurovania.

kotly na tuhé palivo

S kotlami na tuhé palivo máte istotu efektívneho vykurovania

Nami ponúkané kotly na tuhé palivo z rady EXPOL SK sú zárukou kvality, vysokej účinnosti a jednoduchého ovládania. Postarajú sa o efektívne vykurovanie, s ktorým budete nadmieru spokojní. S kotlami na tuhé palivo je možné vykurovať i veľké priestory či priestory, ktoré vyžadujú zvýšené vyhrievanie.

Vieme, že každý klient má rozličné preferencie a požiadavky na vykurovanie. Preto vám ako expert na vykurovanie ponúkame sortiment kotlov EXPOL SK, v ktorom nájdete okrem kotlov na tuhé palivo aj kotly na drevo a uhlie a kotly na štiepku a drevo za výhodné ceny. V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať