Mediatel - firemný online marketing

Praktické skrine, ktoré pojmú nielen oblečenie

- 4. novembra 2022
ilustrácia - web

Vyrobme vám skrine, ktoré sa stanú dizajnovým a praktickým prvkom každej izby. Vďaka svojim rozmerom vyniknú v interiéri a prispejú k jeho estetickosti. V DrevoTip vám skrine navrhneme tak, aby pôsobili prirodzene a nie mohutne či tiesnivo. Funkčne využijeme každý centimeter priestoru.

Skrine s dostatočným priestorom    

Skrine (ako aj náš ostatný masívny nábytok) vyrábame z kvalitných drevín ako je smrekové, dubové či bukové drevo. Prispejú k perfektnej pevnosti, odolnosti, stabilite a tvarovej stálosti skríň. Naša ponuka zahŕňa skrine v rôznych modelových variáciách a kombináciách, ktoré sú vhodné do spálne, predsiene, detskej či hosťovskej izby. Samozrejme, že vyrábame aj skrine mieru, a to aj do atypických priestorov. Cieľom je dodať zákazníkom skrine, ktoré v maximálnej miere naplnia ich požiadavky aj potreby – a to s ohľadom na veľkosť, farbu, počet políc a zásuviek, doplnky (zrkadlo, tyče na oblečenie a pod.), typ otvárania a ostatné charakteristiky. Vyrábame jedno- aj dvojdverové skrine.

skrine

Detailné prepracovanie skríň

Drevené skrine od DrevoTip vynikajú jedinečným a nadčasovým dizajnom, ktorý podčiarkuje poctivá ručná práca. Aj preto naše skrine očaria prírodným rázom, elegantným prevedením a praktickou funkčnosťou. Zabezpečia dostatok priestoru na prehľadné uskladnenie oblečenia a ostatných vecí. Skrine – to nie je len pospájanie dreva do jednotného celku. Veľkú pozornosť venujeme aj detailom ako úchytky na otváranie, nohy atď. Vyrábame aj ostatný drevený nábytok ako postele, komody, police, vitríny, stoly, stolíky, stoličky a i. Taktiež sme experti na frézovanie dreva. Chcete aj vy skrine či iný drevený nábytok na mieru? Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať