Mediatel - firemný online marketing

Práca v Rakúsku – vrátane ubytovania a stravovania

- 3. marca 2022
ilustrácia - web

Dobrá práca v Rakúsku je snom mnohých, ktorí túžia do adekvátnom platovom ohodnotení, chcú sa zlepšiť v nemčine alebo jednoducho plánujú žiť a pracovať v zahraničí. V Job4gastro vám pomôžeme zamestnať sa na rozličných pracovných pozíciach v hotelierstve či gastronómii.

Práca v Rakúsku presne podľa vašich predstáv

Ak vás láka práca v Rakúsku, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím disponuje mnohými skúsenosťami a odborným prehľadom v oblasti práce. Tvoria ho ľudia, ktorí sami pracovali v hoteloch či reštauráciách v zahraničí a o svoje poznatky a kontakty sa radi podelia. Pomôžeme vám nielen s nájdením práce v príjemnom prostredí a dobrým platom, ale aj s ubytovaním a stravovaním. Naším cieľom je práca v Rakúsku na mieru – podľa individuálnych schopností a požiadaviek každého klienta na plat, lokalitu či pracovné preferencie. Medzi najčastejšie ponúkané pozície v gastrooblasti patrí kuchár/ka, čašník/čka, chyžná, recepčný/á, a to v hoteloch, moteloch a rôznych ubytovacích aj reštauračných zariadeniach.

práca v Rakúsku

O práci v Rakúsku už nemusíte len snívať

Prečo je práca v Rakúsku s Job4gastro vždy dobrým nápadom? Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce, za ponukový materiál pre zamestnávateľov či za vyplnenie a archiváciu vášho dopytu. Zabezpečíme pracovnú zmluvu so všetkými potrebnými náležitosťami, vrátane zdravotných a sociálnych zabezpečení. Našim klientom sa vždy usilujeme nájsť prácu s atraktívnym platom, možnosťou kariérneho rastu a získaním dlhodobého pracovného kontraktu (v prípade potreby vieme vybaviť aj sezónnu prácu). S nami je možná práca v Rakúsku aj bez výbornej znalosti nemčiny. Medzi našich klientov patria muži aj ženy. Samozrejmé je odborné poradenstvo pred, počas aj po ukončení pracovného pomeru. Práca Rakúsko aj práca Nemecko už nemusia byť nedosiahnuteľným snom. Pracujte v zahraničí a získavajte nové skúsenosti i pracovnú prax. V prípade záujmu nás určite oslovte (nonstop telefonická podpora).

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať