Mediatel - firemný online marketing

Požičovňa bicyklov – to sú kvalitné biky vždy po ruke

- 7. marca 2022
ilustrácia - web

Naša požičovňa bicyklov Ski Niňaj na Liptove vám ponúka široký výber bicyklov na rekreáciu i profesionálne bicyklovanie. U nás nájdete pravidelne servisované bicykle najlepších značiek v top stave vhodné na cesty i do terénov. V požičovni bicyklov Ski Niňaj máme pre vás dámske i pánske bicykle a rovnako i bicykle pre deti.

Požičovňa bicyklov so špičkovým vybavením

Požičovňa bicyklov Ski Niňaj je tu pre vás až na troch lokalitách na Liptove. Nájdete nás v Demänovej, Liptovskom Jáne i Liptovskom Trnovci. Pričom využiť môžete naše služby požičovni bicyklovpožičovni elektrobicyklov. Samozrejmosťou je 100% stav všetkých bikov, ako aj možnosť zapožičania vybavenia.

Radi vám zapožičiame napríklad prilby, chrániče či iné ochranné prvky, ako aj svetlá, fľašky na vodu, pumpu na kolesá a iné doplnky, ktoré patria ku kvalitnému a bezpečnému bicyklovaniu. Naša požičovňa bicyklov disponuje najmä bicyklami značiek CTM, Kellys, Alpina a Leader Fox, ktoré sú svetovo známe svojou vysokou kvalitou a skvelými vlastnosťami počas jazdy.

požičovňa bicyklov

V požičovni bicyklov vám radi poradíme kam na bike

U nás v požičovni bicyklov Ski Niňaj vám radi poradíme kam sa vybrať na bike. Liptov je nádhernou lokalitou na Slovensku, ktorú objavovať na bicykloch si zamilujete. Pre zdatných cyklistov odporúčame vyskúšať trasu pod názvom Veľký okruh okolo Liptovskej Mary či obľúbené trasy ako Liptovský Mikuláš na Malužinú či Bobrovec a Žiar, ktoré zvládnete i s deťmi alebo v skupinke detí, dospelých a aktívnych dôchodcov.

Pokiaľ plánujete využiť služby našej požičovni bicyklov či požičovni elektrobyciklov ako väčšia skupinka alebo máte záujem o konkrétny bicykel, kontaktujte nás vopred. Biky pre vás radi pripravíme na dohodnutú hodinu. Bicyklovanie je zdravým športom, ktorý vás bude baviť. Príďte sa o tom presvedčiť aj vy. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať