Mediatel - firemný online marketing

Požičovňa bicyklov, ktorá vám poskytne krásne strávený čas v prírode

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Požičovňa bicyklov vám poskytne zážitkovú jazdu, ktorá vám ostane v pamäti. Nie je nič krajšie, ako sa ísť vyvetrať do prírody a práve preto naša spoločnosť pre vás zabezpečuje prenájom bicyklov, ekektrobickylov, kolobežiek a tiež vám ponúkame aj skiservis. Neváhajte a vsaďte na váš pobyt v prírode.

Naša požičovňa bicyklov vám poskytne úplne iné rozmery vášho výletu

Naša spoločnosť SKI Niňaj vám ponúka služby, týkajúce sa požičovne bicyklov a dokonca už v troch prevádzkach. Pokojne si môžete naplánovať výlet na krásny Liptov a zažiť skvelé dobrodružstvá. Medzi známymi liptovskými dedinkami a tiež mestami sú skvelé trasy, ktoré si dokážete vychutnať s nami, s požičovňou bicyklov. Prečo? V ponuke totiž máme aj elektrobicykle na požičanie. Nikdy sa nebudete lepšie cítiť ako vtedy, keď si plnými dúškami vychutnáte prírodu a nemusíte sa trápiť do kopcov. Jednoducho si zapnete program, ktorý potrebujete a pokojne sa môžete vydať aj do hôr a sledovať okolitú krásu bez zbytočného zadýchania sa. Pre nadšencov kolobežiek, máme skvelú ponuku. Ponúkame niekoľko typov bicyklov a kolobežiek, už je len na vás, čo si vyberiete. Dokonca myslíme aj na tých najmenších.

požičovňa bicyklov

S našou požičovňou bicyklov budete chodiť na túry celú sezónu

Zavítajte vďaka našej bohatej ponuke ešte dnes k nám. Požičovňa bicyklov a požičovňa elektrobicyklov fungujú celú sezónu. Môžete využiť trasy, ktoré sú na Liptove. Najznámejšie trasy sú napríklad Liptovský Mikuláš a Malužiná, Bobrovec a tiež Žiar, veľký okruh, ktorý sa tiahne okolo Liptovskej Mary a samozrejme aj iné skvelé trasy. Radi vám poradíme, kam sa vydať na túru, pokiaľ sa zastavíte v niektorej z našich troch prevádzok. Nájdete nás v Demänovej, v Liptovskom Jáne a v Liptovskom Trnovci. Oslovte nás pokojne aj z hľadiska snowboardovej či  lyžiarskej výstroje. Dokonca disponujeme aj touto možnosťou. Poskytujeme vám produkty na predaj a tiež aj na požičanie. Oslovte nás. U nás je možnosť, ktorá prináša so sebou aj celosezónne požičanie produktov, ktoré sa jednoznačne finančne oplatí.

Mohlo by vás zaujímať