Mediatel - firemný online marketing

POLAS – výroba a montáž svetlíkov

- 30. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Ponúkame vám výrobu a montáž inovatívnych bodových kupolových svetlíkov určených pre ploché strechy a strechy s miernym sklonom. Vysoko efektívne a inovatívne svetlíky pre množstvo prirodzeného denného svetla. Taktiež ponúkame možnosť rekonštrukcie starších svetlíkov.

Bodové kupolové svetlíky

Bodové kupolové svetlíky sa inštalujú na ploché strechy a strechy s miernym sklonom. Sú určené do všetkých typov stavieb na stropné presvetlenie priestorov. Svetlíky majú štvorcový alebo obdĺžnikový pôdorys s vnútornou šírkou najviac 2,2m a vnútornou dĺžkou otvoru najviac 2,7m. Svetlíky s kruhovým pôdorysom sa vyrábajú maximálne do priemeru 200mm. Účelom a zmyslom využitia bodových kupolových svetlíkov je osvetlenie vnútorného priestoru denným svetlom. S pomocou otváracieho zariadenia slúžia tiež na odvetranie priestoru, alebo ako výlez na strechu. Konštrukcia svetlíka sa skladá z manžety, ktorá sa inštaluje na otvor v nosnej konštrukcii strechy a zo samotnej kupoly svetlíka, ktorá zabezpečuje prienik svetla do interiéru.

Inovatívne bodové kupolové svetlíky POLAS

V spoločnosti Polas sa zaoberáme montážou inovatívnych bodových kupolových svetlíkov určených do rôznych hál a priestorov, ktoré potrebujú presvetliť priestor. Sú vyrábané s použitím moderných bezúdržbových materiálov – skla, plastu a rôznych ďalších súvisiacich materiálov. Podľa možnosti vyhotovenia je možné vybrať si pevné, s manuálnym vetraním, s elektrickým vetraním, ale aj strešný výlez – manuálny, resp. elektrický. Bodové kupolové svetlíky majú inovatívne profily bez tepelných mostov, čistý dizajn bez skrutiek, variabilnú výšku manžety a hlavne výnimočné technické parametre. Technické parametre bodových svetlíkov spĺňajú najvyššie požiadavky na odolnosť pred poveternostnými vplyvmi a tepelnými únikmi.

Mohlo by vás zaujímať