Mediatel - firemný online marketing

POLAS – výroba a montáž strešných svetlíkov

- 28. júla 2020
ilustrácia - web

Ponúkame profesionálnu výrobu, a montáž kvalitných strešných svetlíkov, ktoré sú primárne určené na osvetlenie a prevzdušnenie hál. Naše svetlíky sú vybavené dažďovými a veternými senzormi. Taktiež ponúkame možnosť rekonštrukcie starých strešných svetlíkov.

Polykarbonátové strešné svetlíky

Strešné polykarbonátové svetlíky majú prínosné využitie nielen v priemysle. Sú lacnou alternatívou ako získať osvetlenie do hál. Ich úlohou je prepustiť do hál svetlo z vonkajšieho prostredia, ktoré tak počas dňa plne nahrádza elektrické osvetlenie. Strešné svetlíky majú však aj iné využitie ako len presvetliť daný priestor. Sú neoceniteľným pomocníkom, ktorý okrem svetla púšťa do priestorov aj vzduch. Takto sa dá efektívne využiť denné svetlo, ale aj čerstvý vzduch zvonka, ktorý prúdi do haly. Sú odolné voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Konštrukcia svetlíkov je vyrábaná z hliníkových špeciálnych profilov v štandardnom odtieni. Svetlíky sa samozrejme dajú aj farebne dofarbiť práškovými farbami.

Strešné svetlíky POLAS

Výroba, dodávka a montáž polykarbonátových svetlíkov je naša hlavná činnosť. Množstvo spokojných klientov. ktorí už majú naše produkty zmontované na svojich halách vedia, že na presklenie svetlíkov používame komôrkové polykarbonátové dosky. Hrúbka aj počet komôrok polykarbonátu závisí od požiadaviek zákazníka, konkrétne od toho, ako veľmi má cez strešné svetlíky prechádzať teplo. Odtieň polykarbonátu môže byť číry, mliečny alebo bronzový. Naše svetlíky sú vybavené dažďovými a veternými senzormi, ktoré sa v prípade nepriaznivého počasia postarajú o uzatvorenie ventilov.

Mohlo by vás zaujímať