Mediatel - firemn├Ż online marketing

Pohreby ÔÇô pri poslednej rozl├║─Źke s┬ábl├şzkou osobou v├ím pom├┤┼żeme so zaisten├şm d├┤le┼żit├Żch n├íle┼żitost├ş

- 1. j├║la 2023
ilustrácia - web

Pohreby ÔÇô posledn├í rozl├║─Źka, pred ktorou je potrebn├ę zabezpe─Źi┼ą mno┼żstvo formal├şt.

Pohrebn├şctvo zabezpe─Ź├ş prevoz zosnul├ęho, krem├íciu aj kvetinov├║ v├Żzdobu.

D├┤le┼żit├ę je nezab├║da┼ą na sm├║to─Źn├Ż bont├│n.

pohreby

Pohreby, posledn├í rozl├║─Źka s┬ábl├şzkou osobou, vy┼żaduj├║ neraz zlo┼żit├║ pr├şpravu. Na┼íe pohrebn├şctvo Moln├ír sa pok├║si v├ís odbremeni┼ą od zabezpe─Źovania d├┤le┼żit├Żch n├íle┼żitost├ş po─Źas sm├║to─Źn├Żch chv├ş─ż. Vieme, ┼że pohreby s├║ ne─żahkou udalos┼ąou. Spo─żahn├║┼ą sa preto m├┤┼żete na decentnos┼ą, diskr├ętnos┼ą a┬áspo─żahlivos┼ą n├í┼ího pohrebn├şctva.

Ak├Ż bont├│n vy┼żaduj├║ pohreby?

Aj pohreby maj├║ svoj bont├│n, ─Źi┼że s├║bor pravidiel, ktor├ę je po─Źas poslednej rozl├║─Źky so zosnulou osobou potrebn├ę dodr┼żiava┼ą. Na┼íe pohrebn├şctvo Moln├ír dodr┼żiava po─Źas pohrebov spolo─Źensk├Ż bont├│n a predp├şsan├║ etiketu. Db├íme na elegantnos┼ą a┬ádecentnos┼ą, ─Źo sa t├Żka oble─Źenia, v├Żzdoby, ako aj vystupovania a┬ákomunik├ície na┼íich zamestnancov.

Ako pohrebn├şctvo zabezpe─Źujeme komplexn├ę slu┼żby spojen├ę s┬ápr├şpravou pohrebu aj so samotn├Żm pohrebn├Żm obradom. Vykon├ívame klasick├ę pohreby ÔÇô ulo┼żenie tela zosnulej osoby do zeme. Ako kremat├│rium, v┬ápr├şpade rozhodnutia pozostalej rodiny, vykon├ívame krem├íciu a┬án├ísledn├Ż prevoz urny do kostola, pr├şpadne na cintor├şn.

V ┼ąa┼żk├Żch chv├ş─żach, pri strate bl├şzkej osoby, v├ím pod├íme pomocn├║ ruku

Po─Źas n├íro─Źn├Żch chv├ş─ż spojen├Żch so stratou bl├şzkej osoby v├ím pom├┤┼żeme vo viacer├Żch smeroch. Ako pohrebn├şctvo zabezpe─Źujeme pohreby a┬áspolu s┬ánimi spojen├ę n├íle┼żitosti. Obr├íti┼ą sa na n├ís m├┤┼żete aj v┬ápr├şpade z├íujmu o┬ápomoc pri v├Żbere rakvy alebo urny.

pohrebom a poslednej rozl├║─Źke so zosnul├Żm zabezpe─Źujeme kvety ÔÇô sm├║to─Źn├ę vence, kondolen─Źn├ę kvetiny alebo decentn├║ kvetinov├║ v├Żzdobu. V├Żber kvetov samozrejme prenech├íme na v├ís. V pr├şpade v├í┼ího z├íujmu v├ím ochotne pom├┤┼żeme s ich v├Żberom aj s pr├şpravou kvetinov├Żch kyt├şc v spr├ívnych po─Źtoch kvet├şn, ktor├Ż by mal by┼ą na pohreboch v┼żdy p├írny. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Sk├║sen├ę pohrebn├şctvo ÔÇô v┼íetko pre d├┤stojn├║ posledn├║ rozl├║─Źku

Pohrebn├şctvo Moln├ír ÔÇô d├┤stojn├í rozl├║─Źka s bl├şzkymi

Kremat├│rium – posledn├ę miesto pre va┼íich bl├şzkych

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą